Dobre piwo?

Sklepy z najlepszymi alkoholami, przepisy na drinki, hurtownie alkoholu na organizację większych imprez.
Awatar użytkownika
Retro
Posty: 49
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:06

Dobre piwo?

Post autor: Retro »

Kiedyś można było różne kupić w Piotrze i Pawle, teraz nie wiem gdzie, wszędzie ten sam szit...
Awatar użytkownika
Iskierka
Posty: 46
Rejestracja: 09 lis 2019, 11:28

Re: Dobre piwo?

Post autor: Iskierka »

Pamiętam to "pawłowe" piwo, zawsze mieli jakieś nowinki z małych browarów z całej Polski... teraz już nigdzie się nie trafi na podobne zaopatrzenie :(

Plusem dla mnie było poznanie wielu marek i znalezienie paru ulubionych, które poszukuję w różnych sklepach. A że teraz za bardzo się po sklepach nie biega tak jak wcześniej więc trzeba szukać co i gdzie mają ciekawego w sieci.

Jest np. aplikacja z gazetkami promocyjnymi większości sklepów spożywczych i tam przeglądaj jakie piwa akurat mają w sprzedaży. Ja już parę razy trafiłam na Noteckie i Lubuskie - oba pyszne więc jak nie znasz, polecam :D
Awatar użytkownika
pvpzonevc
Posty: 9
Rejestracja: 25 kwie 2020, 19:57

Re: Dobre piwo?

Post autor: pvpzonevc »

Drodzy przyjaciele, jeśli chcesz spróbować zacząć podnosić zyski w Internecie, radziłbym ci spróbować zwrócić twoją uwagę na tę stronę automaty do gier online, jestem pewien, że po prostu pozostaniesz dovvolny, dokładnie tak samo jak ja
barbar
Posty: 188
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Dobre piwo?

Post autor: barbar »

Są są jeszcze dobre piwa, w końcu coraz więcej się ich u nas w kraju produkuje. A polskie piwo jest bezsprzecznie najlepsze. Zobaczcie na https://www.wolepiwo.pl/ możecie się dowiedzieć wszystkiego na jego temat. Nie raz sam zaglądam na tą stronę jak czegoś nie wiem w temacie. Wiecie, że połowa piwa sprzedawanego w kraju to to w butelkach zwrotnych?
gremsąn

Re: Dobre piwo?

Post autor: gremsąn »

dobry jest ; ZYWIEC miedzy innymi haha


_____
Projektowanie stron Kielce
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Dobre piwo?

Post autor: mczay »

Jeśli samodzielnie chcielibyście stworzyć jakieś piwo w zaciszu domowym, to w tym celu na pewno będą Wam potrzebne drożdże piwowarskie, więc zerknijcie na stronę https://alembik.eu/121-drozdze-piwne-dr ... iwowarskie aby takie drożdże kupić. Oferta z pewnością będzie dla Was bardzo interesująca.
wikuśka

Re: Dobre piwo?

Post autor: wikuśka »

Ja bardzo kubię Karmi, nie ma alkoholu co nie do końca kwalifikuje go do kategorii piw :) Co myslisz?
Najepiej smakuje do lazani :D mmm, mojej mamy jest najlepsza!
-
Tabletki wczesnoporonne
Strona poświęcona tabletkom poronnym dostępnym na rynku europejskim. Tutaj znajdziesz ich ogólne wady i zalety stosowania.
tęrro

Re: Dobre piwo?

Post autor: tęrro »

Wielu ludziom trudno jest wybrać prezent dla mężczyzny - bliskiego krewnego, kolegę, starego przyjaciela. To oczywiste, że domowy mini browar będzie doskonałym prezentem na tę okazję lub bez okazji. Taki sprzęt można kupić bez wychodzenia z domu w specjalistycznym sklepie nalewaki do piwa. Sprzęt zostanie dostarczony pod wskazany adres, jedyne co zostanie, to ładnie go zapakować.
dębert

Re: Dobre piwo?

Post autor: dębert »

Najlepszymi smakowo piwami są piwa rzemieślnicze. Jest oczywiście bardzo wiele odmian takich piw, dlatego trzeba sporo popróbować by znaleźć coś dla siebie. Sam zamawiam piwa rzemieślnicze z hurtowni piw, która ma ich bardzo szeroki wybór. Co chwila odkrywam coś nowego.
ODPOWIEDZ