Figot.pl opinie

Samochody, motory, quady, off-road, tuning, projekty, swapy.
Awatar użytkownika
owidiusz
Posty: 21
Rejestracja: 02 lip 2019, 21:04

Figot.pl opinie

Post autor: owidiusz »

Cześć! Co sądzicie na temat sklepu figot.pl? Macie jakieś opinie na jego temat? Muszę zakupić różne elektronarzędzia i kilka sprzętów do domu oraz ogrodu. Znalazłem w sieci ofertę tego sklepu, ale najpierw chciałbym się dowiedzieć, czy w ogóle warto z niej skorzystać. Czy ktoś z Was coś tam kiedyś kupował? Jak oceniacie jakość narzędzi? Co powiecie na temat czasu wysyłki i obsługi klienta?
Awatar użytkownika
Aleksy
Posty: 14
Rejestracja: 18 cze 2019, 6:09

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Aleksy »

Ostatnio kupiłem lutownicę w tym sklepie i jestem bardzo zadowolony. Paczka doszła szybko, dobrze zabezpieczona. Co do jakości sprzętu to też nie mam nic do zarzucenia. Wszystko działa jak należy.
Awatar użytkownika
Kordian
Posty: 16
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:16

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Kordian »

Szczerze to ja jestem zachwycony cenami w tym sklepie. Kupiłem frezarkę bardzo dobrej jakości i to naprawdę tanio! Paczka też przyszła bardzo szybko.
Awatar użytkownika
Natanael_74
Posty: 17
Rejestracja: 17 kwie 2019, 22:40

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Natanael_74 »

Hmm… Ja szczerze zastanawiam się czy nie kupić kosiarki w tym sklepie. Ale sam nie jestem pewny czy warto.
Awatar użytkownika
jasuf_80
Posty: 8
Rejestracja: 22 maja 2019, 17:31

Re: Figot.pl opinie

Post autor: jasuf_80 »

Pewnie, ze warto! Ja kupiłem tam kosiarkę akumulatorową https://figot.pl/pl/437-kosiarki w dobrej cenie i jestem zachwycony. Bardzo łatwo manewruje się nią po ogrodzie i w dodatku można nią ciąć trawę przy samej krawędzi.
Awatar użytkownika
Monia
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:52

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Monia »

Warto, warto. Figot to jeden z najlepszych sklepów z narzędziami jakie znam. Co do obsługi klienta to jest bardzo miła i pomocna. Kiedy miałam problem bardzo szybko mi doradzili i dzięki temu wybrałem najlepszą opcję.
Awatar użytkownika
gracjan-80
Posty: 15
Rejestracja: 17 cze 2019, 13:29

Re: Figot.pl opinie

Post autor: gracjan-80 »

Ja co prawda przez internet u nich nie zamawiałem, ale kupowałem stacjonarnie w Białymstoku. Sklep naprawdę dobrze wyposażony, widać, że mają dobre jakościowo produkty i to w atrakcyjnych cenach. Obsługa sklepu bardzo uśmiechnięta, chętna do pomocy. To były szybkie i udane zakupy.
Awatar użytkownika
Faustyn-87
Posty: 7
Rejestracja: 02 kwie 2019, 21:25

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Faustyn-87 »

Jak najbardziej polecam ten sklep. Jak zamawiam narzędzia do firmy, to tylko w figot. Mają szeroki wybór narzędzi i to w atrakcyjnych cenach.
Awatar użytkownika
Ola
Posty: 7
Rejestracja: 18 lip 2019, 11:54

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Ola »

Zamawiałam kiedyś u nich wiertarkę – przyszła w ciągu kilku dni i działała jak należy. Co do obsługi sklepu, to też kontakt jest bardzo dobry. Jak nie wiedziałam, jaki model najlepiej wybrać, to miły Pan wszystko mi powiedział.
Awatar użytkownika
dżemil1965
Posty: 14
Rejestracja: 09 lip 2019, 12:09

Re: Figot.pl opinie

Post autor: dżemil1965 »

To najlepiej wyposażony sklep z narzędziami jaki znam. W dodatku dla mnie ogromnym atutem tego sklepu, jest też to, że można w nim kupić nie tylko narzędzia, ale również akcesoria do domu czy dla dziecka. Lubię robić zakupy za jednym razem.
Awatar użytkownika
Norma83
Posty: 2
Rejestracja: 16 lip 2019, 10:31

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Norma83 »

Też mam bardzo dobrą opinię na temat sklepu figot.pl. Kupiłam tam prześliczny leżaczek bujaczek. Tutaj zostawię linka, jeśli ktoś byłby ciekawy: https://figot.pl/pl/616-lezaczki-i-hustawki. Idealnie sprawdza się zarówno do ogrodu, jak i do salonu, żeby dziecko chwilę się pobawiło, kiedy my chcemy popracować.
Awatar użytkownika
milowan_89
Posty: 5
Rejestracja: 27 lip 2019, 7:20

Re: Figot.pl opinie

Post autor: milowan_89 »

Figot to świetny sklep. Bardzo dobrze wyposażony. Szczerze polecam każdemu, kto nie wie gdzie zamówić dobrej jakości narzędzia czy akcesoria do domu lub ogrodu.
Awatar użytkownika
Marin_82
Posty: 7
Rejestracja: 12 wrz 2019, 9:27

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Marin_82 »

Kiedy urządzałem swój warsztat, to właśnie zrobiłem zakupy na figot . Było warto, bo produkty są w atrakcyjnych cenach i w dodatku bardzo wysokiej jakości. Oprócz tego można tam kupić różne artykuły dla dziecka, więc nie trzeba zamawiać z wielu sklepów.
Awatar użytkownika
Paulina_73
Posty: 3
Rejestracja: 11 lip 2019, 9:06

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Paulina_73 »

Też lubię w figot to, że jest tak dobrze wyposażony. Kupi się tam dosłownie wszystko co potrzebne w gospodarstwie domowym. Nawet artykuły szkolne dla dziecka.
Awatar użytkownika
Ludwik
Posty: 3
Rejestracja: 17 maja 2019, 7:44

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Ludwik »

Jeśli potrzebujesz sprawdzonych dobrych jakościowo narzędzi, to zdecydowanie polecam figot. Osobiście jestem dystrybutorem i często tam kupuję. To typowo profesjonalne narzędzia i mają bardzo wysoką trwałość. Ludzie chętnie je używają zarówno w firmach, jak i u siebie w domu.
Awatar użytkownika
Inocenty1983
Posty: 10
Rejestracja: 27 lip 2019, 22:29

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Inocenty1983 »

Hmm… Używam różnych narzędzi z figot.pl i jestem zadowolony. Nie narzekam na narzędzia, wiadomo, że każdy materiał kiedyś się zmęczy, ale widać, że te narzędzia maja dużą trwałość.
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 11
Rejestracja: 12 lip 2019, 13:22

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Krystian »

Kiedyś kupiłem tam pistolet do kleju https://figot.pl/pl/401-pistolety-do-kleju bo był mi potrzebny do różnych prac domowych i instalacji artystycznych. Sprzęt sprawdza się świetnie i jestem bardzo zadowolony, bo udało mi się go kupić w promocyjnej cenie.
Awatar użytkownika
lechosław1971
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2019, 21:22

Re: Figot.pl opinie

Post autor: lechosław1971 »

Jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości to ten sklep będzie najlepszym wyborem. Co jakiś czas kupuję tam różne elektronarzędzia i jestem zadowolony z ich działania. Cena jest optymalna i wysyłka szybka.
Awatar użytkownika
Herbert-87
Posty: 3
Rejestracja: 20 gru 2019, 5:25

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Herbert-87 »

Miałem kiedyś sytuację, ze potrzebowałem kilku narzędzi na szybko do remontu. Wtedy z pomocą przybył sklep figot. Udało się szybko zamówić potrzebne narzędzia i wyremontować mieszkanie przed urodzinami żony. To była szybka i dobra akcja!
Awatar użytkownika
korneliusz66
Posty: 3
Rejestracja: 26 lis 2019, 23:46

Re: Figot.pl opinie

Post autor: korneliusz66 »

Na figot masz bardzo bogaty wybór narzędzi i jak ktoś wcześniej napisał, są bardzo dobrej jakości. Najlepiej porównaj ceny na rynku, jestem pewien, że nigdzie nie znajdziesz tańszych narzędzi i jednocześnie takiej dobrej jakości.
Awatar użytkownika
Herakliusz-97
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2019, 3:15

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Herakliusz-97 »

Również jestem bardzo zadowolony z zakupów w tym sklepie. Kupiłem tam bardzo dobrej jakości piłę i to w bardzo przystępnej cenie. Szczerze polecam, szczególnie jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce. Do mnie paczka z piłą i narzędziami przyszła w ciągu kilku dni.
Awatar użytkownika
inaka
Posty: 261
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:35

Re: Figot.pl opinie

Post autor: inaka »

Jeśli ktoś z was szuka dobrej jakości narzędzi, to polecam sklep Figot. Kupiłam tam partnerowi wiertarkę i bardzo ją sobie chwali. Akumulator długo wytrzymuje, ma różnej wielkości wiertła, a cena wcale nie była przesadzona. Mają też w ofercie inne elektronarzędzia.
Awatar użytkownika
rita32
Posty: 93
Rejestracja: 26 mar 2019, 12:23

Re: Figot.pl opinie

Post autor: rita32 »

Jeśli ktoś szuka dobrych narzędzi, to polecam zajrzeć na stronę http://figot.pl/. Mają bardzo dobre narzędzia, które pochodzą od sprawdzonych producentów. Ceny też mają ok, a kupić tam można wiele przydatnych narzędzi. Ja akurat zamawiałam mężowi całą skrzynkę narzędzi.
Awatar użytkownika
Ori35
Posty: 87
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:17

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Ori35 »

Sklep Figot to jeden z lepszych sklepów z narzędziami. Wybór jest duży, wiem, bo często tam zamawiam narzędzia mojemu tacie. On jest zadowolony. Sam sprawdził już ich, dlatego chętnie do nich wraca, bo ma już do nich zaufanie.
Awatar użytkownika
Lidia
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:31

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Lidia »

Mój mąż zamawiał od Figot ubrania do pracy w warsztacie i narzędzia. Zawsze był zadowolony z zakupów i nigdy nie narzekał, bo mają dobre ceny i duży wybór. Narzędzia też są bardzo dobrej jakości, więc śmiało mogę polecić ten sklep.
Awatar użytkownika
Klara
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2020, 10:32

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Klara »

Polecam sklep http://figot.pl/, bo mają ogromny wybór różnych narzędzi, i nie tylko. Dostępne są nawet ubrania do pracy czy elektronarzędzia. Mają przystępne ceny, więc można zrobić większe zakupy, a wszystko jest praktycznie dostępne w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:26

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Kinga »

Jeśli ktoś szuka dobrego sklepu z wiertarkami czy innymi elektronarzędziami, to polecam sklep Figot. Mają bardzo fajne ceny, a wybór u nich jest duży. Co ciekawe, mają w ofercie nawet artykuły szkolne dla dzieci, więc wiele rzeczy można znaleźć w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Roma
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 11:27

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Roma »

Na http://figot.pl/ zamawiam zawsze potrzebne mi narzędzia do pracy w ogrodzie. Mają wszystko tanio, a wybór jest duży. Zakupy też są wygodne, bo wszystko jest dostępne w jednym miejscu. Przesyłki przychodzą szybko, więc same pozytywy.
Awatar użytkownika
Pola
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:34

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Pola »

Może to dziwnie zabrzmi, ale w sklepie Figot zamawiałam dzieciom artykuły szkolne, mimo że w większości mają narzędzia. Mają dobre ceny i mam do nich zaufanie, bo mój mąż kupuje u nich narzędzia. Jesteśmy ich stałymi klientami.
Awatar użytkownika
Gonia
Posty: 2
Rejestracja: 23 mar 2020, 9:35

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Gonia »

Jakiś czas temu mój chłopak robił większe zamówienie na http://figot.pl/. Kupował wiertarko-wkrętarkę, piłę ręczną i inne narzędzia. Chwalił ich, bo szybko się z nim skontaktowali, gdy mieli jakąś wątpliwość. Potwierdzam też zdania, że mają przystępne ceny. Mogę ich polecić.
Awatar użytkownika
Krista
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:55

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Krista »

Sklep Figot to sklep, w którym można znaleźć wszystko, a jest w czym wybierać. W ich sklepie można znaleźć m.in. elektronarzędzia, narzędzia do ogrodu, a nawet artykuły do szkoły. Jest to wygodne, bo nie trzeba biegać po kilku sklepach, żeby to wszystko kupić, a ceny są niezłe.
Awatar użytkownika
Pajda
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 10:57

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Pajda »

Myślę, że oferta sklepu http://figot.pl/ zainteresuję i kobiety, i mężczyzn. Można tam zamówić narzędzia, artykuły do ogrodu czy artykuły szkolne. W moim przypadku przesyłka przyszła szybko, poza tym ceny też zachęcają do większych zakupów. Warto tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Alinka
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 9:14

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Alinka »

Mój mąż kupował niedawno zestaw kluczy od Fagot i muszę przyznać, że była w szoku, że tak niewiele zapłacił. On jest takim typem człowieka, że potrafi wydać majątek na narzędzia, ale u nich ceny są przystępne. Za zestaw zapłacił mniej niż 100 zł, a w innych marketach zapłaciłby pewnie dwa razy więcej.
Awatar użytkownika
Basia
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 9:15

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Basia »

Mój tata uważa, że na http://figot.pl/ są najlepsze elektronarzędzia. Kupił już tam wiertarko-wkrętarkę czy szlifierkę. Mówi, że jeszcze zamówi narzędzia ręczne. Ceny mają całkiem spoko i wybór producentów też jest duży. Każdy majsterkowicz powinien tam zajrzeć.
Awatar użytkownika
Norka
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:42

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Norka »

Niedawno mój chłopak kupił lutownicę w sklepie Figot i jest zadowolony z obsługi. Paczka przyszła szybko, a kontakt z nimi był bardzo szybki. Dodatkowo chwali jakość lutownicy, bo pochodzi od dobrego producenta, a cena nie była wygórowana.
Awatar użytkownika
Kuleczka
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 11:43

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Kuleczka »

Uważam, że http://figot/pl/ to jeden z lepszych sklepów z narzędziami, choć nie jest tak znany, jak niektóre sklepy. Ja ich polecam, bo w dobrej cenie można kupić niezły jakościowo sprzęt. Są tam zarówno elektronarzędzia, jak i narzędzi ręczne, wszystko w jednym miejscu.
Awatar użytkownika
Pati
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:26

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Pati »

Na Figot mój mąż zamawiał lutownicę i wiertarkę. Był zdziwiony, że dobrej jakości narzędzia można kupić w tak niskiej cenie. Mają do wyboru oczywiście towar różnych producentów, wybór jest duży, więc jest w czym wybierać. Mąż powiedział, że będzie częściej zaglądał do tego sklepu, więc na podstawie jego opinii polecam ich.
Awatar użytkownika
Malwina
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:27

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Malwina »

Sklep http://figot.pl/ poznałam przez przypadek, gdy szukałam prezentu dla chłopaka, a konkretnie zestawu kluczy. Zdziwiło mnie to, że mają nie tylko narzędzia, ale nawet artykuły szkolne. Można u nich kupić wiele potrzebnych rzeczy, a wszystko jest w jednym miejscu. Ciekawy sklep, warto zajrzeć.
Awatar użytkownika
ofelia73
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 20:29

Re: Figot.pl opinie

Post autor: ofelia73 »

W Figot kupiłam zestaw narzędzi ręcznych dla mojego chłopaka. Lubi on od czasu do czasu pomajstrować, więc narzędzia to idealny prezent dla niego. Gdy mu powiedziałam o tym sklepie, to powiedział, że zamówi tam jeszcze wiertarkę, bo mają niezłe ceny, a jakość jest naprawdę wysoka.

okulary hammer cena
Awatar użytkownika
łucja10
Posty: 1
Rejestracja: 25 mar 2020, 20:31

Re: Figot.pl opinie

Post autor: łucja10 »

Zbliża się wiosna, a ja mam spory ogród, dlatego już teraz rozglądałam się za narzędziami do ogrodu. Na http://figot.pl/ znalazłam wszystko, czego potrzebuję. Są u nich też narzędzia ręczne i elektryczne. Fajny sklep, bo w jednym miejscu można zamówić większość rzeczy przydatnych w warsztacie cz przy pracach przydomowych.
Awatar użytkownika
Dżulia
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 13:55

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Dżulia »

Uwielbiam prace ogrodowe. Ale żeby je dobrze wykonywać potrzebne są odpowiednie narzędzia. Ja kupuję je zawsze w sklepie Figot. Dlaczego? Bo mają wszystko co potrzebuję i trzymają niskie ceny, Sekatory, opryskiwacze, piły... Jest wszystko, zresztą sami sprawdźcie.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2020, 14:01

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Martyna »

Ja lubię sklep https://figot.pl bo ich asortyment jest szeroki i nie ogranicza się jedynie do narzędzi. Jest cały dział z akcesoriami dla dzieci i ja chętnie z niego korzystam, bo ceny są konkurencyjne. Kupiliśmy tam rowerek biegowy dla naszego malucha, teraz będziemy zamawiać trójkołowca :) Poprzednim razem sklep sprawdził się - szybka dostawa i dobra jakość rowerka. Myślę, że teraz będzie tak samo.
Awatar użytkownika
TONI
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2020, 15:49

Re: Figot.pl opinie

Post autor: TONI »

Ten sklep to jakaś kpina,Towar zakupiony i opłacony już 20 dni,zero kontaktu ze sprzedającym tel milczy nie odpisuje nie polecam..........
Awatar użytkownika
korniszon
Posty: 17
Rejestracja: 23 mar 2020, 16:32

Re: Figot.pl opinie

Post autor: korniszon »

kilka razy zamawiałem coś do pracy z rotopino, mają duzy wybór urządzeń akumulatorowych, mają bardzo duży wybór urządzeń AEG, a tymi głównie się w pracy posługuję, online na pewno łatwiej znaleźć trudniej dostępne modele
Rafaę

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Rafaę »

Jeśli naprawdę chcesz poznać prawdziwe opinie o tej firmie, radzę odwiedzić https://otrude.net/pl
Czytałem recenzje o tej firmie i muszę powiedzieć, że pracownicy są generalnie pozytywni.
Ale w pracy firmy są ciekawe funkcje
chrupś

Re: Figot.pl opinie

Post autor: chrupś »

korniszon AEG ma swój oficjalny sklep na allegro, jak szukasz sprzętu to sobie do nich zajrzyj, wiele urządzeń mają teraz w promocji i ceny są z rabatami, ja sobie kupiłem dodatkowe akumulatory pro

tasco 3-9x50
MartaW

Re: Figot.pl opinie

Post autor: MartaW »

A ja uważam że ten sklep to jakiś fake. Nikt nie odbiera telefonu gdy się do nich dzwoni , nie odpisuje na wiadomości które można wysłać na fb w messengerze .............
Chciałam się dowiedzieć dlaczego w ofercie ma te same przedmioty w innych cenach, jednak żadnego kontaktu z tym sklepem nie ma. Zastanawiam się dlaczego.............
Chcialam zakupić przycinarke do płytek powermat. Uważajcie na ten sklep, ja obawiam się tam zakupu. Ceny są b. Dobre ale nie wiadomo czy to nie sklep krzak. :x
Gość

Re: Figot.pl opinie

Post autor: Gość »

Witam
Właśnie co zakupiłam generator, niestety produkt się nie spisał jak oczekiwałam, bezpieczniki non stop się wybijało nawet przy pojedynczym użyciu.
Nie podoba mi się że w żaden sposób nie idzie się skontaktować z nimi telefonicznie a nr tel podany na stronie to tylko fikcja. Dokonałam zwrotu 10 dni temu i nie otrzymałam żądnej informacjo zwrotnej czy ten towar został już przyjęty na stan .
Ni polecam sklepu zwłaszcza jeśli musisz zwrócić towar
ODPOWIEDZ