Podłoga w garażu

Samochody, motory, quady, off-road, tuning, projekty, swapy.
Ałoj

Podłoga w garażu

Post autor: Ałoj »

W zeszłym miesiącu w końcu, po kilku latach budowy w końcu przeprowadziliśmy się do naszego wymarzonego domu. Wprawdzie jeszcze nie wszystko jest skończone, ale już naprawdę cieszy i bardzo miło się nam mieszka. Czeka mnie teraz tylko urządzanie garażu i zastanawiam się, czy płytki na podłogę to dobry pomysł w garażu?
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Robaczek »

Jeśli z kolei ktoś z Was zastanawiałby się, co położyć na podłogę na tarasie, to polecam deski kompozytowe tarasowe, na przykład takie, jakie oferuje firma Fabryka Tarasów. Na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/kategoria-pro ... ytowe-wpc/ możecie zapoznać się z jej ofertą, polecam ;)
Józef

Re: Podłoga w garażu

Post autor: Józef »

Jeśli musicie robić wylewni to postawcie na wylewka anhydrytowa taką posadzę w twoim domu może wykonać dla ciebie firma Termolit. to profesjonaliści z branży posadzkarskiej oraz techniki grzewczej i instalacyjnej. Polecam zapoznać się z ich ofertami.
bikoź

Re: Podłoga w garażu

Post autor: bikoź »

Garaż to pomieszczenie, które będzie wystawione na dość trudne warunki, więc lepiej zadbać o to, żeby podłoga była jak najbardziej solidna i trwała. Odezwijcie się do firmy Mikoś-Budownictwo z Krakowa - oni zajmują się pracami remontowo-budowlanymi, więc na pewno będą wiedzieli, na jaki typ posadzki warto postawić: https://mikos.net.pl/frb-lukasz-mikos/p ... nczeniowe/ aby jak najlepiej się sprawdzała i długo wytrzymała. Ekipa Mikoś-Budownictwo to prawdziwi fachowcy, którzy słuchają swoich klientów i trzymają się ustalonych terminów, więc tym bardziej Wasz garaż będzie w dobrych rękach. ;)
techu

Re: Podłoga w garażu

Post autor: techu »

zamówicie sobie tutaj na sklepie https://techem-wycieraczki.com.pl
takie kraty stalowe albo jakieś grubsze profilowane wycieraczki, które idealnie nadadzą się właśnie w takich pomieszczeniach jak garaże i warsztaty. sklep ma naprawdę fajny asortyment i świetną jakość
ODPOWIEDZ