zawieszenia pneumatyczne- szkolenia dla mechaników

Samochody, motory, quady, off-road, tuning, projekty, swapy.
Awatar użytkownika
Thomasmarkt
Posty: 3
Rejestracja: 27 sty 2020, 11:02

zawieszenia pneumatyczne- szkolenia dla mechaników

Post autor: Thomasmarkt »

SZKOLENIA DLA MECHANIKÓW

Jesteś świeżo upieczonym mechanikiem samochodowym czy też prowadzisz warsztat ale nie przynosi on wymiernych korzyści? Marzysz o tym aby nie być zwykłym mechanikiem tylko specjalistą w danej dziedzinie? Twoje motto życiowe to obsługa samochodów klasy Premium i wyższe zarobki? Nie zwlekaj dłużej tylko zgłoś się do nas na szkolenie praktyczne już dziś! Pomożemy Ci osiągnąć Twój zamierzony cel i przeszkolimy w zakresie obsługi samochodów klasy Premium.

Pierwsze szkolenie:
Data: 20.03.2020r.

Godzina: 10:00

Miejsce: Service Samochodowy DR. MECHANIK ul. Płowiecka 65, Warszawa

Temat szkolenia: Kompleksowa diagnostyka i profesjonalna wymiana części zawieszenia pneumatycznego w samochodach klasy Premium.

Cena: 499 zł brutto

Kontakt: 513-169-669

http://www.drmechanik.com/
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: zawieszenia pneumatyczne- szkolenia dla mechaników

Post autor: firanka »

Aktualnie można znaleźć multum najróżniejszych szkoleń. Na przykład jak odwiedzimy stronę tego dobrego ośrodka edukacyjnego - http://kursyzawodowe.pl/szkolenia/bialystok , znajdziemy tam całkiem pokaźną listę proponowanych kursów. Ich szkolenia naprawdę przekazują wiedzę i przygotowują również pod kątem praktycznym.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: zawieszenia pneumatyczne- szkolenia dla mechaników

Post autor: Robaczek »

A co sądzicie o kursie z mechaniki samochodowej, o którym mowa na stronie http://szkolenia-kargroup.eu/kurs-mechanik-samochodowy/, organizowanym przez firmę szkoleniową Kar Group? Mi się wydaje, że można na takim kursie naprawdę sporo się nauczyć, mimo tego, że wcale nie jest on drogi ;)
ODPOWIEDZ