ciekawe hobby

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
gość

ciekawe hobby

Post autor: gość »

Jestem ciekaw co lubicie robić w wolnym czasie? Macie może jakieś ciekawe hobby? Sam lubię wędkować, pomaga mi to odpocząć po ciężkim tygodniu pracy i nie ukrywam, że jest to frajda jak u da mi się coś złapać. Ostatnio dokupiłem trochę nowego sprzętu i trafiłem na promocję w sklepie 4tactical.pl na noże więc też kupiłem :D .
Awatar użytkownika
mirecki
Posty: 59
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:16

Re: ciekawe hobby

Post autor: mirecki »

Moim takim ciekawy hobby jest wyszukiwanie i wybieranie się na jakieś ciekawe przedstawienie kulturowe itp. A w rok samego Stanisława Lema, to takich jest teraz sporo do wyboru. Nawet będąc na wakacjach w Wiedniu, wybrałem się na widowisko https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia oddające w fajny sposób klimat jego twórczości.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: ciekawe hobby

Post autor: Kamilla36 »

Być może zainteresuje Ciebie moje hobby, a jest nim kolekcjonowanie nasion marihuany. Na stronie: https://panpestka.pl/product/gorilla-glue/ udało mi się znaleźć odmianę, której szukałam już całkiem długo - gorilla glue. Muszę przyznać, że jest tutaj w całkiem przyzwoitej cenie.
bazylia1qq

Re: ciekawe hobby

Post autor: bazylia1qq »

Myślę, że jednym z lepszych sklepów jeździeckich z pewnością jest https://cheval.pl/ . Można znaleźć tu naprawdę wszystko co związane z jazdą konną. Więc jeśli szukacie akcesoriów do jazdy konno, warto tutaj zajrzeć. Myślę, że jednym z lepszych sklepów jeździeckich z pewnością jest https://cheval.pl/ . Można znaleźć tu naprawdę wszystko co związane z jazdą konną. Więc jeśli szukacie akcesoriów do jazdy konno, warto tutaj zajrzeć. Na pewno uda wam się coś znależć
ODPOWIEDZ