Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
Jarinek

Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

Post autor: Jarinek »

Cześć! Szukam fotela gamingowego, który zapewni mi wygodę i stabilność podczas długiej pracy lub grania przy komputerze. Szukam fotela, który będzie ergonomiczny i dostosowany do mojej sylwetki, ponieważ często spędzam przy komputerze wiele godzin.
Ważne są dla mnie także dodatkowe funkcje, takie jak regulacja wysokości, podłokietników i kąta nachylenia, które pozwolą mi na dostosowanie ustawień do swoich potrzeb. Widziałem wiele różnych propozycji polskich i zagranicznych producentów i zastanawiam się czy takie krzesła komputerowe jak tutaj https://sklep.chairpc.pl/sklep/stanowis ... gamingowe/ są warte uwagi. Dajcie prosze znać.
barbar
Posty: 191
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

Post autor: barbar »

Chyba większość foteli gamingowych ma takie funkcje o których piszesz i których poszukujesz. Na spokojnie znajdziesz w sklepach taki model, jakie jeszcze one mogą mieć funkcje to może na https://panoramakutna.pl/fotele-gamingo ... kteryzuja/ sprawdzisz, są modele które mają wbudowane głośniki albo oświetlenie LED nawet.
Julian

Re: Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

Post autor: Julian »

Najtańsze fotele gamingowe wbijają się wręcz w ciebie, ja bym poszukał na twoim miejscu, fotela biurowego.
https://zrozumiecstarosc.pl/artykul/poz ... u-we-krwi/
Jerzyk

Re: Fotel gamingowy czy coś ergonomicznego?

Post autor: Jerzyk »

Ja swój fotel gamingowy znalazłem w sklepie internetowym https://www.sklep.platinet.pl mają tam szeroki wybór różnych akcesoriów gamingowych. Korzystne ceny i szybka wysyłka.

tuleja m8
ODPOWIEDZ