Gry Online

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 167
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Gry Online

Post autor: czekolada »

Ja zdecydowanie wolę grać w Counter Strike. Ta gra całkowicie mnie pochłonęła i marzy mi się, aby założyć swój serwer CS / CS GO. Dlatego w planach mam rejestracja na forum counterstrike https://mygo.pl/ , bo tam można się zawsze doradzić odnośnie tej gry. Uczestnicy forum chętnie pomagają w konfiguracji swojego forum oraz jego zareklamowaniu.
Awatar użytkownika
sarnek
Posty: 204
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:26

Re: Gry Online

Post autor: sarnek »

Jeśli interesujecie się grami online, to koniecznie zajrzyjcie na forum cs. Znajdziecie tam mnóstwo cennych porad i dyskusji, które z pewnością was zainteresują. Ja sam praktycznie codziennie zaglądam na tę stronę i dzielę się swoimi spostrzeżeniami.
Awatar użytkownika
TymenS
Posty: 154
Rejestracja: 31 mar 2020, 23:54

Re: Gry Online

Post autor: TymenS »

Akurat jeżeli chodzi o wybór ciekawych gier przeglądarkowych to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na http://www.portalmmo.pl/gra/ski-jumps,393.html gdzie znajdziecie trochę więcej informacji na temat rozgrywki Ski Jumps. Jest to darmowa gra online MMO w której będziecie mogli wcielić się w swoich ulubionych zawodników i walczyć o jak najlepsze miejsce na zawodach i oczywiście zwycięstwo w kwalifikacji końcowej!
Awatar użytkownika
karol
Posty: 100
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:17

Re: Gry Online

Post autor: karol »

Ojj gry to moja pasja, jak tylko mogę to gram własnie, ale teraz jeszcze to jak gram w cs a to dodatkowo też promuję na forum moj serwer http://mygo.pl/ zeby wiecej ludzi się do gry przyłączyło i to faktycznie działa
Awatar użytkownika
miclous
Posty: 135
Rejestracja: 08 kwie 2020, 10:17

Re: Gry Online

Post autor: miclous »

A gracie w Heroes? Ja mogę nad tą grą spędzać czas godzinami...
Awatar użytkownika
dem003
Posty: 97
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:34

Re: Gry Online

Post autor: dem003 »

Jestem zainteresowany grami, ponieważ bardzo mnie uspokajają i mogę przenieść się do innego świata. Z niecierpliwością oczekuję nowości na rynku, czyli gry Cyberpunk 2077. Ma pojawić się w tym roku i sprawdzam dodatkowe informacje o niej na stronie http://www.stuja.pl/cyberpunk-2077-wszy ... -wiedziec/ Bardzo zależy mi na tym, aby mieć ją jak najszybciej.
Awatar użytkownika
TomekNader
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2020, 16:37

Re: Gry Online

Post autor: TomekNader »

Hazard jest również jednym z moich wielkich i długoletnich hobby. Robię to od kiedy byłem nastolatkiem. Teraz też dobrze sobie radzę, bo zarabiam pieniądze w kasynie i naprawdę mi się podoba https://peterkatt.com/ zawsze jest wypłacane pieniądze i bardzo dobrze przemyślany system zakładów, więc nie jest wymagana żadna specjalna inwestycja, aby rozpocząć i spróbować szczęścia. Ogólnie, radzę ci spróbować.
Miruś

Re: Gry Online

Post autor: Miruś »

Online czasami zdarzy mi się zagrać w gry od wazdana . Ostatnio poszczęściło mi się w black horse i trochę grosza wpadło.
rafał45

Re: Gry Online

Post autor: rafał45 »

Jeśli gracie w Roblox i nie znacie jeszcze generatora https://roblox.besthacks.com.pl/, to najwyższy czas to zmienić. :D
ODPOWIEDZ