Hazard

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
Gość

Re: Hazard

Post autor: Gość »

Wszystko jest dla ludzi ale trzeba znać umiar. Też zdarzy mi się zagrać w black horse czy 9 lions przecież nie ma nic w tym złego. Staram się grać na małych stawkach, żeby nie stracić zbyt wiele w najgorszym wypadku.
Lomiś

Re: Hazard

Post autor: Lomiś »

Naprawdę nie warto grać na maszynach. Jak dla mnie to jest ogromne oszustwo i wielka strata czasu. Naprawdę trzymajcie się od tego z daleka. Wiem co mówię bo moi znajomi grali kiedyś w gry hazardowe. Stracili na tym mnóstwo pieniędzy. A wiadomo jak w dzisiejszych czasach, nasze pieniądze mają ogromną wartość.

Niesamowityprezent.pl
HuęK

Re: Hazard

Post autor: HuęK »

Siemka. Jeżeli masz silna wola i rozsądek to nic nie jest złe nawet hazard. Ja też lubię sobie popykać i w sumie też mnie uspakaja. Cudów nie wygrałem ale zabawa jest fajna. Trochę obstawiania sportowego trochę ruletek i jakoś tak. Ogólnie co kto lubi i kto czego potrzebuje:D
https://berich.eu/jak-szybko-zarobic-pieniadze
Móreyhead

Re: Hazard

Post autor: Móreyhead »

Zacząłem grać z https://gryhazardowe.biz/gry-hazardowe-owocowe/ dopiero tydzień temu, ale bardzo to kocham.
Szeroki wybór najnowszych gier pozwala łatwo znaleźć coś dla siebie. Poza tym możesz wcześniej odkryć styl gry, wybierając darmową wersję bez konieczności pobierania.
Wójtowicz

Re: Hazard

Post autor: Wójtowicz »

Też nie widzę nic złego w grze w kasynie, zresztą sam grywam od wielu lat. Próbowałem kiedyś swoich sił w grach karcianych, niestety nie do końca poznałem zasady i szybko się zraziłem, ale dzięki temu poznałem automaty typu jednoręki bandyta i to był strzał w dziesiątkę. Najczęściej wybieram trochę starsze gry lub te, które nawiązują stylistyką do dawnych czasów. Teraz np. gram w Ultra Hot https://gry-hazardowe-za-darmo.com/ultra-hot/ - owoce, siódemki, brak muzyki, tylko dźwięki, to wszystko przypomina mi czasy, kiedy za dzieciaka chodziło się pograć na automatach. Spróbujcie sami, może też wam podpasuje.
ODPOWIEDZ