Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
MauryPan

Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: MauryPan »

Mój starszy syn uprawia capoeire. Już w wieku 4 lat rozpoczął przygodę z tą piękną sztuką. Codziennie na rowerze jedzie na treningi capoeira https://www.capoeiradladzieci.com.pl/ Młodszy syn uwielbia majsterkować, wciąż coś udoskonala, projektuje. Pasją córki jest znowu gotowanie. A czym interesują się Wasze dzieci?
krzysztofpatyra60

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: krzysztofpatyra60 »

Moje dzieci mają typowo sportowe hobby. Oprócz takich oczywistych sportów jak piłka nożna czy jazda na rowerze to lubią również windsurfing. Polecam wszystkim żeby zapisać dzieci na lekcje windsurifngu.
Menko

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: Menko »

Cześć! Chciałbym poznać wasze opinie na temat rowerów Prox https://goodsport.pl/rowery/prox/. Czy są to dobre rowery? Jak radzą sobie na trudniejszych trasach? Czy warto zainwestować w taki rower?
pauka

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: pauka »

Swoich dzieciakow jeszcze nie mam, ale obserwuje siostrzenice i bratanka :) u obojga obudzila sie wielka pasja do rowerow od kiedy dostali swoj pierwszy rowerek dziecięcy 14 cali . widac, ze aktywnosc fizyczna ich pociaga :D
zbigniew.kruk66

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: zbigniew.kruk66 »

Hobby moich dzieci to oczywiście piłka nożna ale również sporty wodne. Zaraziłem ich zajawką do windsurfingu oraz wingfolia. W zeszyłm roku zapisałem je na kursy wingfolia.
Ania 21

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: Ania 21 »

Hej! Czy ktoś tutaj jeździ na rowerze cargo https://goodsport.pl/rowery/rowery-cargo/ ? Chciałbym dowiedzieć się, jakie są wasze doświadczenia z tym rodzajem roweru. Jakie są zalety i ograniczenia rowerów cargo? Które modele polecacie?
sabinaa

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: sabinaa »

Ja mam chłopaków, także dominuje u mnie piłka nożna. Właśnie ostatnio wpadłam na pomysł, że zapiszę na treningi piłki nożnej dla dzieci w Akademii Piłki w Łodzi. Słyszałam, że jest to super miejscówka i sporo tam można się nauczyć. Także podoba mi się pomysł.
Nori28

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: Nori28 »

Dla mnie ważne jest to, żeby mieć z dzieckiem wspólne pasje. Pod adresem: https://surfpeople.pl udało mi się nawet znaleźć kurs od Surf People gdzie można opanować umiejętności związane z aktywnościami wodnymi. Mnie najbardziej interesuje kitesurfing. Myślę, że oboje świetnie się tutaj odnajdziemy.
holtashPL

Re: Jakie hobby mają Wasze dzieci?

Post autor: holtashPL »

Szczerze mówiąc jest to bardzo ciekawa sprawa i uważam, że ten temat jest akurat jak najbardziej warty uwagi
---------------------------
lakiernia proszkowa
ODPOWIEDZ