Język chiński nauka

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
tysiąc

Język chiński nauka

Post autor: tysiąc »

Ktoś z Was uczy się, albo chociaż próbował uczyć się języka chińskiego? Planuję zapisać się od nowego roku na kurs chińskiego, mam już nawet wybraną szkołę. Ale chętnie dopytam, czy to naprawdę tak trudne, jak się wydaje?
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Język chiński nauka

Post autor: Robaczek »

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne kursy języka chińskiego oferuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełna ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua.pl/. Mi wydaje się ona bardzo atrakcyjna, a Wy co o niej sądzicie?
Timołtek

Re: Język chiński nauka

Post autor: Timołtek »

Ja się uczyłem języków obcych ze szkoła https://www.speaklanguages.pl/ i byłem bardzo zadowolony z ich programu nauczania
teraz wysyłam do nich mojego syna który też jest zadowolony :)


__________________________________________________________________________________
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: Język chiński nauka

Post autor: Kamilla36 »

Nauka języków jest bardzo przydatna w życiu, więc warto się pod tym względem rozwijać. Jeśli szukasz jak najlepszej oferty dla siebie, polecam Ci: https://pl.tutlo.com/kursy/kurs-angiels ... ci-online/ . Niewątpliwie najbardziej przydaje nam się język angielski, dlatego warto zapisać dzieci na taki kurs.
Boguś

Re: Język chiński nauka

Post autor: Boguś »

Język chiński jest naprawdę trudny do przyswojenia, więc jeżeli macie możliwość, to zamówicie sie dodatkowo jakieś przydatne podręczniki edukacyjne. Wiem, że na stronie tej księgarni https://www.taniaksiazka.pl/elementarz- ... 38336.html można znaleźć wiele interesujących pozycji, w całkiem niskich cenach. Myślę, ze spokojnie coś znajdziecie.
ODPOWIEDZ