Krzesło komputerowe do biura

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
Alić

Krzesło komputerowe do biura

Post autor: Alić »

Poszukuję krzesła komputerowego do biura. Pracuję sporo przy komputerze w domu i zależy mi aby było wygodne, nie kosztowało fortuny i sprawdziło się. Patrzałem na krzesła firmy Genesis i wydają się spełniać moje wymagania. Posiada ktoś, może polecić?
Oleś

Re: Krzesło komputerowe do biura

Post autor: Oleś »

A to na pewno jestem w stanie polecić coś bo sam zainwestowałem na początku pandemii i mam genesis nitro 550. Ma tryb bujania i regulowane podłokietniki a do tego siedzisko jest materiałowe a nie eco skora wiec nic się nie przeciera nawet jak się dziennie po 8-10h na nim pracuje
Aśka

Re: Krzesło komputerowe do biura

Post autor: Aśka »

Też ostatnio kupiłam fotel od Genesisa bo sporo spędzam czasu przed komputerem i polecam z czystym sumieniem. Bardzo wygodna pozycja, nic nie boli, nie uwiera. Jakość wykonania też na wysokim poziomie. Cena bardzo dobra jak na taki wygodny i dobrze wykonany fotel.
Mały

Re: Krzesło komputerowe do biura

Post autor: Mały »

Gdy musiałem zacząć pracować zdalnie w domu pierwsze o czym pomyślałem to kupienie dobrego, wygodnego a przede wszystkim wytrzymałego fotela do pracy przy komputerze. Wybór padł na firmę Genesis ponieważ wiele osób mi ją polecało. Muszę bardzo pochwalić firmę za jakość wykonania no i za cenę. W sensownych pieniądzach otrzymujemy bardzo dobrze wykonany i wygodny fotel. Polecam wszystkim sprawdzić produkty od Genesisa.
żużel

Re: Krzesło komputerowe do biura

Post autor: żużel »

Co powiesz na ten model https://www.edinos.pl/szary-obrotowy-fo ... rowy-velos ? Wygląda na bardzo wygodny i też z tego co widzę, to ma odpowiednio wyprofilowane oparcie. Akurat przy wyborze fotela przy komputerze musisz na to zwrócić uwagę, bo zdrowa pozycja siedząca podczas pracy jest szalenie istotna. Dobrze też, żeby taki fotel miał możliwość swobodnego odchylania oparcia oraz jego blokady. Ten posiada takie udogodnienia.
ODPOWIEDZ