Narzędzia przydatne w ogrodzie

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
Awatar użytkownika
Oleg-86
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2021, 21:46

Narzędzia przydatne w ogrodzie

Post autor: Oleg-86 »

Siemka. Jakie narzędzia są według was przydatne w ogrodzie? Dla mnie to przede wszystkim takie rzeczy jak piły do drewna, ale też łopaty, siekiery i tym podobne. Ciekawi mnie gdzie je kupujecie? Ja od jakiegoś czasu stawiam na zakupy online, bo są znacznie wygodniejsze, a przy okazji mogę nieco zaoszczędzić. Też tak robicie?

duplex w drukarkach
KrólJakMalowany

Re: Narzędzia przydatne w ogrodzie

Post autor: KrólJakMalowany »

Moim zdaniem warto zakupić tarcze do cięcia drewna. W ogrodzie ogólnie z takim materiałem ma się styczność non stop. Nie znasz dnia ani godziny, gdy przyjdzie coś przyciąć. Do tego - budowa jakiś altanek, podestów, różnych innych drewnianych konstrukcji. A jak masz tarcze, to raz dwa samodzielnie załatwiasz sprawę i po krzyku ;)
rótek

Re: Narzędzia przydatne w ogrodzie

Post autor: rótek »

Jestem świeżo po zakupieniu drabin, schodków, i podestów które to były potrzebne do wykonywania ogrodowych prac na wysokościach. Dostarczone przez https://www.adler-narzedzia.pl/oferta/d ... -wciagniki całkowicie sprostały moim wymogom. Tak jest dużo latwiej pracowac, muszę przyznać! W swojej ofercie mają z resztą szeroki wybór ofert.
ODPOWIEDZ