samochód zastępczy

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
Awatar użytkownika
stoigniew
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2021, 21:45

samochód zastępczy

Post autor: stoigniew »

A wiecie, że jeśli uczestniczyliście w wypadku i Wasz samochód jest w naprawie, to można załatwić samochód zastępczy z OC sprawcy? To naprawde wygodna opcja, bo nie jesteście pozbawieni środka lokomocji na czas naprawy Waszego auta.
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: samochód zastępczy

Post autor: ecik12 »

Ja niestety nie mam możliwości na samochód zastępczy, ale jak to mówią - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Na cale szczęście, mam namiar na wynajem samochodów Kraków i to z ich usług regularnie korzystam. Mają świetne warunki, w tym niskie ceny, bez ukrytych kosztow. Jak nie znasz, to zapisz sobie namiar - naprawdę warto.
łókomski

Re: samochód zastępczy

Post autor: łókomski »

Wypożyczalnia samochodów we Wrocławiu nie raz udzieliła mi stosownej i profesjonalnej pomocy. Był to zdecydowanie bardzo rozsądny wybór i decyzja, gdyż nie chcę posiadać własnego samochodu z powodów czysto ekologicznych. A tak to wypożyczam od nich auto o dowolnej porze, zawsze w celu, by dojechać tam gdzie nie pozwoli mi na to komunikacja miejska! To rozwiązanie całkowicie opłacalne, ale i przyjazne dla środowiska. W dodatku ceny ich pojazdów s konkurencyjne i atrakcyjne.
kórek

Re: samochód zastępczy

Post autor: kórek »

Może po prostu wypożycz auto na ten czas? Za wsparciem http://balticcars.pl/o-firmie/ udało mi się zamówić auto w ramach wynajmu. Są tani, w dodatku pojazd jest tutaj niezmiernie atrakcyjny pod względem ceny. Aż się zacząłem zastanawiać, czy nie sprzedać auta zaraz po naprawie - wyjdzie taniej, ekologicznej, tymbardziej skoro mozna wynajac tak fajne autka! Rowniez i Tobie zalecalbym nad tym pomyslec bo faktycznie taka opcja robi wrazenie. Cena rowniez w pelni zacheca do takiego ruchu.
ODPOWIEDZ