tester prędkości internetu

Opowiedz o swoim hobby. Uprawiasz wspinaczkę, wędkujesz, grasz w gry? Opowiedz o tym.
nikuś

Re: tester prędkości internetu

Post autor: nikuś »

Jeśli chcecie wybrać najlepszy internet dla siebie i swojej rodziny, to na pewno warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://panwybierak.pl/oferty/internet-satelitarny/54 . Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Jest tam bowiem wiele różnych ofert w jednym miejscu. Myślę, że warto się tam rozejrzeć.
słomiany

Re: tester prędkości internetu

Post autor: słomiany »

Masz całkowitą rację! Dlatego warto poszukać najlepszego dostawcy telewizji i internetu żeby to wszystko sprawnie działało. Najlepiej niech to będzie światłowód z symetrycznym łączem, taki jaki jest u mnie. Dopiero teraz widzę jak powinno to wszystko działać odkąd go mamy.
duńka

Re: tester prędkości internetu

Post autor: duńka »

ja myślę, ze w każdym większym mieście znajdzie się taki sprawdzony dostawca usług. Ja dodatkowo jestem za tym by wspierać firmy działające lokalnie. Sama mieszkam w Białymstoku i już od ponad roku korzystam z usług firmy ELPOS. Śmiało mogę Wam ich polecić. ich oferta jest skrojona na miarę potrzeb indywidualnego klienta, ceny pakietów nie są wygórowane a dodatkowo można liczyć na pomocną obsługę i szybką aktywację usług ( to też ogromny atut ich oferty).
ODPOWIEDZ