Brak zaufania w związku

Kobiety, randki, małżeństwo - rady, dyskusje.
Awatar użytkownika
Adnan
Posty: 3
Rejestracja: 17 sty 2020, 10:31

Brak zaufania w związku

Post autor: Adnan »

Cześć. Pewnie wielu z was spotkał kiedyś problem braku zaufania w związku. Jak sobie z tym poradziliście? Macie jakieś rady?
Awatar użytkownika
bogusz-94
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 6:14

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: bogusz-94 »

My zdecydowaliśmy się na terapię dla par, bo problem był już na tyle poważny, że sami byśmy sobie z tym nie poradzili. To była najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Jeśli jesteś z Łodzi lub okolic, to mogę polecić Ci sprawdzoną poradnię https://poradniasalomon.com.pl/.
Awatar użytkownika
fidyka
Posty: 60
Rejestracja: 29 lip 2019, 12:34

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: fidyka »

Moim zdaniem takie kwestie najlepiej omawiać z psychologiem. Psycholog dobrze wie, jak działać w danej sytuacji. Polecam Wam sprawdzone rozwiązanie czyli psycholog, seksuolog Warszawa Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . Pan Dominik oferuje porady psychologiczne również w formie zdalnej.
Awatar użytkownika
szpila
Posty: 146
Rejestracja: 15 sty 2019, 15:48

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: szpila »

Ja też uważam, że warto porozmawiać o tym z psychologiem. Specjalista doradzi Wam, co robić w danej sytuacji. Tutaj: https://psycholog-ms.pl/terapia-malzenstw-i-par/ znajdziecie wszystkie informacje na temat terapii dla par.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: kozi44 »

Może rzeczywiście w tym problemie pomogłaby wam terapia u psychologa. Możecie się zdecydować na przykład na taką https://wetalk.pl/ terapię online. Moim zdaniem jeśli macie mało czasu lub po prostu nie chcecie chodzić fizycznie do psychologa, może to być na prawdę świetne rozwiązanie
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: pertyno »

Ostatnio ukazał się interesujący artykuł o tym
https://psychologia-solutio.pl/
Julkaś

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: Julkaś »

Problemy w związku są dość często spotykanym zjawiskiem. Jeśli rozmowy nie przynoszą odpowiednich efektów, warto skorzystać z pomocy profesjonalnej kliniki, oferującej pomoc terapeuty posiadającego bogate doświadczenie w terapii dla par. Ja z własnego doświadczenia mogę polecić wizytę w klinice Psychomedic Warszawa. Gdy w moim związku nastał gorszy czas, zdecydowaliśmy się odwiedzić ten gabinet. Cieszył się wieloma dobrymi opiniami. Terapeuta wysłuchał nas, dobrał odpowiedni rodzaj terapii oraz zwrócił uwagę na błędy, które popełnialiśmy. Dzięki tej klinice nasz związek nie rozpadł się. Spędzamy ze sobą dużo czasu i często rozmawiamy. Planując wizytę warto skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 22 253 88 88.
karolina@piśl00

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: karolina@piśl00 »

Nikt nie podejmie za Ciebie deycji co zrobić z tym brakiem zaufania. Czasem warto coś naprawić a czasem jest to walka z wiatrakami.. ehh :/
--
tabletki wczesnoporonne
Ktoś

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: Ktoś »

Wiecie co, myślę, że psycholog sosnowiec będzie najlepszym wyborem. Wiele ludzi wstydzi się chodzić do psychologa, ale uważam, że takim myśleniem szkodzą tylko sobie. Teraz wiele ludzi korzysta z takiej pomocy i nikt nie powinien tego krytykować. A taką terapia Dla par może się okazać strzałem w dziesiątke
Mirosława

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: Mirosława »

Pytanie tylko, czy faktycznie są jakieś przyczyny tego problemu? Ja wychodzę z założenia, że w takiej sytuacji dobrym pomysłem mogłoby być skorzystanie ze wsparcia terapeutycznego, o którym przeczytacie w https://psychomedic.online/ To bardzo cenna opcja, warto już teraz się o tym przekonać.
Gość

Re: Brak zaufania w związku

Post autor: Gość »

Kiedy problemy dnia codziennego przerastają nas i nie mamy klarowności, co do tego czy wszystko co dzieje się w naszysch związkach jest własciwe i poprawne, z pomoca mogą przyjść mam psychologowie i psychoterapeuci oferujący konsultacje i wsparcie psychologiczne w kryzysach zyciowych. Jeśli ktoś poszukuje kontaku do specjalistów z zakresu zdrowia psychicznego polecam odwiedzić stronę https://psychologuj.pl
ODPOWIEDZ