prawo rodzinne

Kobiety, randki, małżeństwo - rady, dyskusje.
Awatar użytkownika
JakubNowakowski
Posty: 44
Rejestracja: 26 sie 2019, 21:51

prawo rodzinne

Post autor: JakubNowakowski »

Czesc,

znacie jakas dobra kancelarie, ktora dobrze ogarnia prawo rodzinne w Opolu?
Awatar użytkownika
AgataDerk
Posty: 26
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:27

Re: prawo rodzinne

Post autor: AgataDerk »

Czesc,

Jezeli Kancelaria Adwokacka w Opolu, ktora zajmuje sie prawem rodzinnym to jak dla mnie tylko KD Kancelaria :D Polecam sprawdzic! Ja wspolpracowalam z nimi juz przy 2 dla mnie waznych sprawach i za kazdym razem bardzo mi pomogli. Mysle, ze warto tam zadzwonic!
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: prawo rodzinne

Post autor: zenka »

Znajoma korzysta z pomocy tej kancelarii https://cejrowski.pl/ , mec. Cejrowski ma spore doświadczenie,w Trójmieście uznany za jednego ze skuteczniejszych prawników
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: prawo rodzinne

Post autor: elik »

Raz, że często takie sprawy są bardzo delikatne, ale też i trudne. Dlatego lepiej właśnie na dobrej kancelarii polegać. W Łodzi ja korzystałam z usług kancelarii Sobczak Maciejewska. Specjalizują się w takich sprawach. Bardzo indywidualnie i z dużym zaangażowaniem podchodzą do prowadzonej sprawy. Dobrze, że to na nich właśnie trafiłam.
ginamó

Re: prawo rodzinne

Post autor: ginamó »

Bardzo ważne było zadbanie o pomoc prawną od strony prawa rodzinnego. W tej kwestii należytego wsparcia udzielili nam https://kancelaria-chmurak.pl/prawo-rodzinne/ a ich pomoc okazała się niebywała. W tym wszystkim chodziło o ustalenie alimentów, ale i całego rozwodu.
CząstkaStała

Re: prawo rodzinne

Post autor: CząstkaStała »

Nie w Opolu, ale blisko, we Wrocławiu - radca prawny Wrocław. Tutaj możesz sprawdzić i poczytać o ich kompetencjach. Są bardzo dobrzy i specjalizują się m.in. w prawie rodzinnym. Warto się do nich zwrócić. Gdyby nie oni, sama miałabym ogroomne kłopoty. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.
kórtka

Re: prawo rodzinne

Post autor: kórtka »

Potrzebowałam szeregu porad prawnych z zakresu prawa rodzinnego. Powoli zbliżał się rozwód i podział obowiązku opieki nad dziećmi. Zależało mi na tym, aby wszystko odbyło się w sposób właściwy i uczciwy. U adwokata https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-rodzinne/ dalo się otrzymać szereg porad na najwyższym poziomie, co w pełni sprostało moim wymaganiom na tym polu.
zośkaa

Re: prawo rodzinne

Post autor: zośkaa »

Myślę, że warto rozważyć możliwość nawiązania współpracy z firmą, którą znajdziesz na stronie internetowej https://kancelariarzucidlo.pl/ . Oferta kancelarii obejmuje usługi radcy prawnego, które są dostarczane na najwyższym poziomie jakości, co czyni tę propozycję szczególnie interesującą.
ODPOWIEDZ