psychiatra online

Kobiety, randki, małżeństwo - rady, dyskusje.
Awatar użytkownika
magdap
Posty: 64
Rejestracja: 10 lut 2020, 14:35

psychiatra online

Post autor: magdap »

Psychiatra online - jaką osobę godną zaufania możecie mi polecić?
opiumć

Re: psychiatra online

Post autor: opiumć »

ja do psychiatry w sumie nigdy nie chodziłam, ale jak ktoś potrzebuje pomocy, to śmiało moze się zapisać do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ ogólnie bardzo dobrze to wygląda, sama zastanawiam się nad zapisaniem, bo mam kilka problemów, które nie są łatwe do rozwiązania. Więc mam nadzieje, ze ktoś profesjonalny mi pomoze
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Re: psychiatra online

Post autor: Bigboy »

Myślę, ż nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o leczenie psychiatryczne. Na zachodzie takie spotkania z psychiatrą są bardzo popularne i wiele ludzi z nich korzysta. Więc jeżeli macie jakieś problemy na tle psychicznym, to proponuję skontaktować się z kliniką PsychoMedic w Łodzi https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ . Z pewnością wam pomogą w wielu problemach.
Beatka33

Re: psychiatra online

Post autor: Beatka33 »

Najlepiej będzie, jeśli już teraz zajrzycie w takie miejsca jak chociażby Klinika Psychomedic i podjąć tam odpowiednie leczenie. W https://psychomedic.online/ macie możliwośc zarejestrowania się na wizytę zdalną, więc śmiało tam zaglądajcie . Myślę, że to realnie mogłoby Wam pomóc.
miśka21

Re: Poszukiwania samochodu

Post autor: miśka21 »

opiumć pisze: ↑21 paź 2020, 11:01 ja do psychiatry w sumie nigdy nie chodziłam, ale jak ktoś potrzebuje pomocy, to śmiało moze się zapisać do https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ ogólnie bardzo dobrze to wygląda, sama zastanawiam się nad zapisaniem, bo mam kilka problemów, które nie są łatwe do rozwiązania. Więc mam nadzieje, ze ktoś profesjonalny mi pomoze
Super sprawa. Jednak to drogie usługi ;(
-
aborcja Czechy - Nasza klinika ginekologiczna działa już od 2008 roku. Dzięki współpracy z klinikami w Austrii udało nam się osiągnąć wysoki poziom oferowanych usług. Usuwanie ciąży w klinice w Czechach jest legalne, bezpieczne i nie grożą Ci żadne konsekwencje prawne.
aśkowo

Re: psychiatra online

Post autor: aśkowo »

Tak naprawdę to.. Trudno o dobrego specjalistę, ale ja mogę powiedzieć, że doktor Mariusz Kozak z Ośrodka Pomost https://www.pomost-osrodek.pl/psychiatra-lek-mariusz-kozak/#e-rejestracja w Chojnicach tak naprawdę wygląda naprawdę na skrupulatnego lekarza. Kilka sesji pokazało mi, z czym mam problem i jak mam to ogarnąć. Dodam, że też rejestrowałam się na stronie, ale i pod numerem telefonu 52 324 77 24. Kontakt do ośrodka jest bardzo ułatwiony. Tam otrzymacie pomoc.
dariaaa

Re: psychiatra online

Post autor: dariaaa »

W mojej opinii, terapia rodzinna warszawa jest doskonałym wyborem, gdyż specjaliści pracujący tutaj naprawdę zaangażowani są w proces pracy z pacjentami. To zaangażowanie stanowi istotny atut, który korzystnie wpływa na przebieg terapii.
ODPOWIEDZ