Zakład pogrzebowy

Kobiety, randki, małżeństwo - rady, dyskusje.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Zakład pogrzebowy

Post autor: Bigboy »

Dobry zakład pogrzebowy to ten http://jozefgorecki.pl/ , bo z tego co słyszałam mają bardzo dobre i profesjonalne podejscie do klienta. Mają w sobie dużo empatii a według mnie przy organizacji pogrzebu własnie tego potrzebujemy.
Awatar użytkownika
luckyboy
Posty: 103
Rejestracja: 30 lis 2019, 10:50

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: luckyboy »

prawda jest taka, ze w kazdym miescie jest po kilka zakladow pogrzebowych, jednak nie jest wcale tak latwo znalezc taki w ktorym zostaniemy potraktowani tak jakbysmy oczekiwali, zaklad pogrzebowy Gloria w Swidnicy to miejsce, gdzie do wszystkiego podchodza bardzo delikatnie, to nie sa latwe sprawy...
NinkaĆ

Re: Zakład pogrzebowy

Post autor: NinkaĆ »

To prawda i powiem wam, ze warto rozmawiać za życia ze swoimi bliskimi jeżeli chodzi o tematu pogrzebu. Mój tata od zawsze mówił nam jakby chciał być pochowany i nawet na kilka lat przed śmiercią napisał list w, którym wszystko nam przekazał nawet info w czym chciałby być pochowany. Mój tata wybrał nawet zakład pogrzebowy https://www.gloriazarow.pl/kontakt. Jeżeli mamy takie informację to powiem wam, że jest nam łatwiej i wiemy, że postępujemy zgodnie z wolą zmarłego i mamy poczucie, że wypełniliśmy ostatnią wole.
ODPOWIEDZ