Ciekawe szkolenia

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Ciekawe szkolenia

Post autor: tadamka »

Bardzo dobrym pomysłem jest inwestycja w szkolenia bo jak to mówią najlepsza inwestycja to taka w nas samych. Z tego co czytałam tutaj https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ , organizują bardzo fajne szkolenia. Być może coś Ci sie tam spodoba.
Awatar użytkownika
Alaton1
Posty: 28
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:34

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Alaton1 »

Też uważam, że w szkolenia warto inwestować. Na przykład ciekawe są szkolenia Chce Zostać jak zostać dobrym piłkarzem. Albo jak ktoś lubi muzykę to też jest szkolenie jak zostać producentem muzycznym albo twórcą rapu. Może to być świetny pomysł do rozwinięcia w sobie pasji. Sama lubię muzykę i namawiam córkę żeby nauczyła się grać na jakimś instrumencie
Awatar użytkownika
Patka45
Posty: 141
Rejestracja: 15 gru 2018, 20:05

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Patka45 »

Szkolenia są na pewno świetną inwestycją w siebie i pozwalają poszerzyć umiejętności oraz kwalifikacje. Mnie już od jakiegoś czasu kuszą indywidualne warsztaty fotograficzne - https://light-guides.pl/indywidualne-wa ... graficzne/ Uwielbiam robić zdjęcia, ale póki co robię to amatorsko. A po takich warsztatach może mogłoby to być także dla mnie źródło zarobku.
Awatar użytkownika
Wodo
Posty: 45
Rejestracja: 21 mar 2020, 19:49

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: Wodo »

A słyszeliście o szkoleniach/kursach z metody Bebo, czyli treningu mięśni dna miednicy? https://www.beckenboden.com/pl/ to szkolenia kierowane przede wszystkim do fizjoterapeutów, położnych, trenerów personalnych. Ostatnio dość na czasie.
Awatar użytkownika
slawek
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2020, 13:37

Re: Ciekawe szkolenia

Post autor: slawek »

Warto poszukać informacji na temat szkoleń na blogach. Ja polecam https://kreatywna-edukacja.pl/
ODPOWIEDZ