Dach z MG Dachy

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Dach z MG Dachy

Post autor: coco »

Dzień dobry, jak uważacie, czy z tą firmą https://mgdachy.pl/wycena-konstrukcji/ warto iść w konstrukcje dachowe? Bo nie znamy ich, a gdzieś nam się ich opinia wyświetliła. Także jakbyście mogli poradzić, byłabym zadowolona. Naprawdę dobrze pracują?
źdżbło

Re: Dach z MG Dachy

Post autor: źdżbło »

No jasne, że warto. Szczerze nie widziałam dawno tak porządnej firmy. Za dawno wyceniają, wymierzą i sprawdzają, co i jak ma być. Dla mnie bardzo dobry fachowcy. Mogę śmiało powiedzieć, że nikogo innego ja bym nie brał do takiej inwestycji.
cżur

Re: Dach z MG Dachy

Post autor: cżur »

Też ich mieliśmy, pełna profeska. Od samego początku miła obsługa, a potem majstry szybko się uwinęli na budowie. My jesteśmy zadowoleni. Kosztorys, mimo drobnych komplikacji, nie wzrósł ani trochę.
nełonet

Re: Dach z MG Dachy

Post autor: nełonet »

My na dach kładliśmy ceramiczną dachówkę i jest bardzo dobra w moim odczuciu. Natomiast rodzice mieli jakąś blachę kładzioną w latach 90 i już kilka razy musieliśmy ją odnawiać farbami z Polifarbu. Także wszystko zależy od tego jaki masz pomysł na dach. Nasz był znacznie droższy, a rodziców tańszy i bez problemu można go odnawiać co 10-15 lat. A u nas jak się coś rypnie to ciężko byłoby to zamalować :)
ODPOWIEDZ