Dobre rozwiązania od pracowni

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Dobre rozwiązania od pracowni

Post autor: coco »

Interesuję się projektami domów i nie mam co narzekać na wybór. Ale chciałbym poszukać pracowni, której zależy na klientach. Która coś dla nich ważnego robi. Czy macie pomysł, która wychodzi poza schematy sprzedawania jak największej ilości projektów, bez specjalnego zaangażowania?
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: Dobre rozwiązania od pracowni

Post autor: morska »

Z pewnością jest to pracownia MG Projekt z 3 powodów. Po pierwsze, ciągle organizują promocje na swojej stronie i można nawet 1/5 ceny zaoszczędzić, a to przecież niemało. Po drugie, organizują co roku od kilku lat, konkurs fotograficzny dla klientów, gwarantując wszystkim zakwalifikowanym mały upominek. Po trzecie stworzyli te grupy https://www.facebook.com/pg/mgprojekt/g ... e_internal do rozmowy na temat projektów. I to jeszcze przed zakupem.
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: Dobre rozwiązania od pracowni

Post autor: rmen »

Znam te grupy, bo na kilku się udzielałem, jako niezdecydowany użytkownik fb. I chciałem dostać wsparcie odnośnie kupna odpowiedniego projektu domu i je dostałem. Bez złośliwości, każde pytanie dostało odpowiedź. I to mnie ostatecznie przekonało do kupna projektu ich wykonania.
woł

Re: Dobre rozwiązania od pracowni

Post autor: woł »

Jak chcesz kupić komuś prezent który z całą pewnością będzie sie podobał to polecam Ci kupić na przykład ksiażkę taką jak ta https://www.taniaksiazka.pl/cyberpunk-2 ... 03582.html - świetny poradnik do Cyberpunka! Jest to bardzo interesujaca pozycja która z pewnoscią spodoba sie osobie obdarowanej.
ODPOWIEDZ