Finasowanie fotowoltaiki.

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Łukasz

Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: Łukasz »

Chciałbym założyć u siebie w domu fotowoltaikę. Niestety nie mam pieniędzy na pokrycie całej inwestycji, dlatego zastanawiam się nad kredytem. Znacie firmę, która takie kredyty udziela?
Mikołaj

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: Mikołaj »

Znam tylko jedną firmę godną polecenia, mianowicie ich https://www.platformafinansowa.pl/eko-finansowanie. Mają możliwość skredytowania lub leasingu, fotowoltaiki. Mają preferencyjne warunki oraz nie tracisz możliwości udziału w programie rządowym. Na ich stronie znajdziesz więcej niezbędnych informacji.
Jarosławski

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: Jarosławski »

Łukasz pisze: ↑08 sty 2021, 20:45 Chciałbym założyć u siebie w domu fotowoltaikę. Niestety nie mam pieniędzy na pokrycie całej inwestycji, dlatego zastanawiam się nad kredytem. Znacie firmę, która takie kredyty udziela?
A może warto trochę poczekać? I odłożyć jeszcze? Panele fotowoltaiczne to dobre rozwiązanie i rzeczywiście ma dużo zalet. Trzeba tylko niestety trochę w nie zainwestować. Ale miło wiedzieć, że coraz więcej osób chce korzystać z tego rodzaju ekologicznych sposobów pozyskiwania energii.

Kiedyś zdecydowanie panele były większym luksusem. Dzisiaj stają się już przystępne :)
Awatar użytkownika
kitol
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2020, 10:44

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: kitol »

Hmm... zobaczcie - https://ekofachowcy.pl/ To jest porównywarka, tam macie wszystko opisane, zdecydowanie polecam taki kierunek z kilku względów. Przede wszystkim całość jest tam podana na tacy - dostajecie różne opcje finansowania, różne możliwości i różne zestawy. A głównie chodzi tutaj o to, żeby sensownie zainwestować - postawicie na coś solidnego, to wtedy dopiero możecie liczyć na szybki zwrot z inwestycji. To podstawa.
królik44

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: królik44 »

Fotowoltaika jest dużą inwestycją, więc trzeba się zastanowić, jak w nią inwestować. Także firma https://ecocalma.pl/ pomoże w finansowaniu, nie trzeba mieć wszystkich pieniędzy na start. A to fachowcy i wykonają instalację w 2 tygodnie, a jeśli nie to każdy dzień opóźnienia to obniżenie kwoty o 100 zł.
Awatar użytkownika
kitol
Posty: 23
Rejestracja: 16 lip 2020, 10:44

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: kitol »

Obecnie masz solidne dofinansowanie - https://ekofachowcy.pl/dofinansowanie-do-fotowoltaiki
Tzn. nie wiem, czy można w tym roku wnioskować, ale w ubiegłym się dało. Dostajesz do 5 tys. zł.
Do tego masz jeszcze odliczenie od dochodu, co oznacza, że oszczędzasz kolejną, sporą kasę.
Generalnie - opłaca się.
Awatar użytkownika
czekolada
Posty: 166
Rejestracja: 07 lis 2019, 13:47

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: czekolada »

Według mnie warto zastanowić się nad respect energy, bo jest to firma która oferuje też zieloną energię. To co jednak ich wyróżnia to niezawodność w każdym calu. Ich prąd jest pozyskiwany z najróżniejszych źródeł odnawialnych, dlatego nie ma tutaj zastoju, czy innego problemu.

dalszy ciąg przed świtem
miruś

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: miruś »

Na rynku istnieje wiele różnych możliwości uzyskania dotacji na inwestycje w odnawialne źródła energii.Polecam firmę która pomoże znaleźć odpowiedni sposób finansowania oraz dopełni wszystkich formalności niezbędnych do pozyskania funduszy na realizację inwestycji fotowoltaicznych.Ta firma to Inventer tutaj https://inverter.com.pl/ .
Awatar użytkownika
pertyno
Posty: 560
Rejestracja: 21 lip 2019, 10:41

Re: Finasowanie fotowoltaiki.

Post autor: pertyno »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://pompyciepla-24.com.pl
ODPOWIEDZ