Jak wysłać opony?

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
xenop
Posty: 141
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:38

Jak wysłać opony?

Post autor: xenop »

Potrzebuję kumplowi wysłać opony i teraz zastawiam się jak je przygotować do przesyłki. Macie jakieś sprawdzone rady?
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Jak wysłać opony?

Post autor: uxinia »

Tak w temacie opon to wiedzieliście o tym, że obecnie można skorzystać już z usługi mobilnej wulkanizacji. Ja taką pomoc znalazłam tutaj https://e-laweta.com.pl/wulkanizacja-myslowice-24-h/ . Uszkodziłam oponę na drodze i pilnie potrzebowałam pomocy, bo bardzo zależało mi na czasie. Faktycznie panowie uporali się z problemem na miejscu i szubko mogłam wrócić do dalszej drogi.
Awatar użytkownika
kygo
Posty: 120
Rejestracja: 15 maja 2019, 15:49

Re: Jak wysłać opony?

Post autor: kygo »

Trzeba zacząć od znalezienia kuriera, który dostarcza opony. Mój znajomy czasami nadaje tego typu przesyłki i z tego co mi wiadomo to korzysta z tej strony https://www.oponykurierem.pl/kola-i-felgi-kurierem/ . Tutaj masz podane wszelkie informacje odnośnie przesyłek opon kurierem, sobie poczytaj
Awatar użytkownika
katpat
Posty: 42
Rejestracja: 23 sie 2019, 15:13

Re: Jak wysłać opony?

Post autor: katpat »

Awaria na terenie Niemiec to owszem nic miłego, jednakże pomoc jaką oferuje https://www.pomoc-drogowa-hamburg.com.pl/ sprawi, że nieprzyjemna sytuacja szybko zostanie rozwiązana w profesjonalny sposób. Polska pomoc drogowa na terenie Niemiec to rozwiązanie idealne- wsparcie o każdej porze, każdego dnia, dobra komunikacja i brak bariery językowe i wszystko w konkurencyjnych cenach.

colitis ulcerosa objawy
ODPOWIEDZ