Jakie studia

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Jakie studia

Post autor: tadamka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 255,54,255
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Jakie studia

Post autor: Robaczek »

Same studia to jeszcze nie wszystko. W dzisiejszych czasach żeby dostać dobrą pracę, warto również zatroszczyć się o znajomość języków obcych, zwłaszcza języka angielskiego. Na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... -doroslych możecie zapoznać się z ofertą, która przygotowała Szkoła Językowa ProfiLingua. Myślę, że warto się u nich na taki kurs angielskiego zapisać :)
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Jakie studia

Post autor: Ardi »

Według mnie studia sa jednak potrzebne - aby nas odpowiednio przygotować do zawodu. Zwłaszcza że obecnie warto zdecydować sie na programowanie aplikacji biznesowych - taki kierunek oferuje uczelnia WSB - możemy studiować stacjonarnie jak i niestacjonarnie - przez internet. To świetne rozwiązanie szczególnie w przypadku gdy na co dzień pracujemy lub mamy inne obowiązki a na uczelnianej platformie internetowej można odtwarzać w dowolnej chwili wykłady
Awatar użytkownika
qTi
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2020, 21:01

Re: Jakie studia

Post autor: qTi »

Nic mi na ten moment nie przychodzi do głowy, dam znać później
"Mówienie tak bardzo przeszkadza w myśleniu." Tatuś Muminka
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Jakie studia

Post autor: mczay »

Uważam, że obecnie studia nie dają kompletnie nic – najlepiej nabywać umiejętności praktyczne. W jakiej branży pracujesz? Czy Twój pracodawca przeprowadza szkolenia dla swoich pracowników? Czy korzysta z usług firm tego typu: https://craftware.pl/szkolenia/ ?
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Jakie studia

Post autor: elik »

Wybierając uczelnię, a tym samym przyszły zawód trzeba też patrzeć trochę w przyszłość jakie są szanse na pracę w danym zawodzie. Dobrze też wiedzieć, że są uczelnie takie jak https://www.ssw-sopot.pl/studia-dofinansowane-z-ue/ , gdzie można się starać o dofinansowanie z UE. A kierunki mają naprawdę interesujące, takie na czasie.
Awatar użytkownika
mamapiotra
Posty: 59
Rejestracja: 02 gru 2019, 7:54

Re: Jakie studia

Post autor: mamapiotra »

Wybór kierunku studiów to bardzo ważny krok, który wpływa na całe zawodowe życie człowieka. Nasza siostrzenica zaczyna właśnie studia administracyjne w Warszawie . Bardzo jej kibicujemy a i o pracę powinno być dużo łatwiej szczególnie jeśli zamieszka w stolicy - tam znajduje się mnóstwo biur administracji publicznej. pzdr
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 92
Rejestracja: 22 mar 2019, 13:11

Re: Jakie studia

Post autor: AbiUbu »

A mnie zastanawia, co trzeba zrobić, aby uzyskać stypendium jaka średnia jest na poszczególnych uczelniach. Czy takie informacje gdzieś są podawane, czy to się określa jakoś na bieżąca, np. że tylko kilka % z tych, co złożyli i biorą najlepszych. Zastanawia mnie też, czy zasady związane z przyznawaniem takich świadczeń są takie same na wszystkich placówkach, czy to jednak będzie się jakoś różniło?
sewiś4333

Re: Jakie studia

Post autor: sewiś4333 »

Najbardziej interesuje mnie właśnie programowanie i zastanawiam się nad tym, ile czasu zajmuje nauka programowania , ponieważ wydaje mi się, że byłaby to dla mnie świetna opcja, no i inwestycja w siebie oraz swoją przyszłość, ponieważ zawody związane z informatyką i it na pewno będą z roku na rok rosły, jeśli chodzi o zapotrzebowanie.
ODPOWIEDZ