Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Mateułłusz

Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Post autor: Mateułłusz »

Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej? Żeby była dobra jakość i też rozsądna cena. Chcę zmienić wszystkie włączniki i gniazdka w domu, więc trochę tego będzie.
Kaźmin

Re: Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Post autor: Kaźmin »

U mnie w całym domu cały osprzęt elektroinstalacyjny jest marki Ospel i nie narzekamy, sprawdza się świetnie. Przy montażu również żadnych problemów nie było.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 376
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:09

Re: Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Post autor: mczay »

A ja się zastanawiam nad tym, czy taka marka jest ważna? Czy po prostu można wybierać projekty, jakie są dostępne?

___
SEO Złota
Chochliński

Re: Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Post autor: Chochliński »

Marka osprzętu zdecydowanie ma znaczenie. Tańszy osprzęt szybciej się łamie, często odbarwia od słońca i znacznie trudniej się go montuje. Ja wybieram tylko Legrand https://osprzet-sklep.pl/legrand-c-209.html. Ich produkty są wytwarzane z wysokiej klasy surowców i mimo upływu lat nic się z nimi nie dzieje. Plusem jest też proste wzornictwo, które bez problemu można dopasować do wnętrza.
Maciejówski

Re: Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Post autor: Maciejówski »

Kaźmin pisze: ↑28 lis 2020, 22:00 U mnie w całym domu cały osprzęt elektroinstalacyjny jest marki Ospel i nie narzekamy, sprawdza się świetnie. Przy montażu również żadnych problemów nie było.
U mnie tak samo. Trzeba im przyznać, że mają dobrej jakości gniazdka i włączniki a ceny niewygórowane.
Póla

Re: Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Post autor: Póla »

Maciejówski pisze: ↑19 maja 2021, 0:00
Kaźmin pisze: ↑28 lis 2020, 22:00 U mnie w całym domu cały osprzęt elektroinstalacyjny jest marki Ospel i nie narzekamy, sprawdza się świetnie. Przy montażu również żadnych problemów nie było.
U mnie tak samo. Trzeba im przyznać, że mają dobrej jakości gniazdka i włączniki a ceny niewygórowane.
Wedlug mnie najlepiej Ospel, Maja bardzo dobre gniazdka czy włączniki.
patryczęk71

Re: Jakiej marki włączniki i gniazdka kupić najlepiej?

Post autor: patryczęk71 »

Niedawno skończyłam remont pokoju córki. Pokój jest mały, więc postawiłam na jasne ściany i meble, a jedynie dodatki są kolorowe. Przy okazji zmian kupiłam też nowe ramki do wyłącznika światła i do gniazdek, ponieważ stare były już popękane i pożółkły. Znalazłam śliczne limonkowe ramki w sklepie https://osprzet-sklep.pl/. Na jasnej ścianie prezentują się rewelacyjnie. Córka zachwycona, ja też. Teraz szukam nowego osprzętu do innych pomieszczeń w domu.
ODPOWIEDZ