Kładzenie podłóg

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Sył83

Kładzenie podłóg

Post autor: Sył83 »

Mojej żonie marzy się podłoga w stylu skandynawskim, coś takiego https://www.vox.pl/podlogi-vox-naturalne-scandinavien, ale nie umiem takiej dobrze położyć. Czy znajdę u nich w ofercie usługę położenia takiej podłogi?
nórbik

Re: Kładzenie podłóg

Post autor: nórbik »

W biurze czy innych pomieszczeniach firmy sprawdzają się panele i płytki winylowe http://www.sagar.com.pl/panele-plytki-winylowe-lvt.html Teraz one są najpopularniejsze i na takie warto zerknąć. Można wybrać takie, które wpasują się w cały wystrój biura.
rybką

Re: Kładzenie podłóg

Post autor: rybką »

My zdecydowaliśmy się na panele winylowe praktycznie w całym mieszkaniu i to była świetna decyzja. Takie panele, tak jak obiecywał producent, są bardzo wytrzymałe i odporne na różnego rodzaju czynniki, w tym również na wilgoć Nie są też trudne do utrzymania w czystości i bardzo elegancko się prezentują My zamówiliśmy je ze strony : https://www.merkurymarket.pl/panele-winylowe-lvt/ i jestem zachwycona 😊 polecam wam to miejsce.
Czesław

Re: Kładzenie podłóg

Post autor: Czesław »

Ja zdecydowałem się na wykończenie podłogi w swoim domu za pomocą parkietu drewnianego. Moim zdaniem panele drewniane są bardzo łatwe w montażu, dlatego każdy powinien bez problemu poradzić sobie z samodzielnym położeniem takiej podłogi.
______________________________________________________________________________________
ODPOWIEDZ