Konkurs mg projekt?

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Konkurs mg projekt?

Post autor: coco »

Witajcie, jestem nowa w temacie budowy i potrzebuję porady. Otóż mój facet pokazał mi, że pracownia MG Projekt ma ładne projekty, ale i fajne promocje. Uwagę naszą przykuło również ogłoszenie o konkursie fotograficznym. Tutaj są jego https://www.mgprojekt.com.pl/konkurs-fotograficzny-2019 zasady. Czy ktoś z Was startował ??
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: Konkurs mg projekt?

Post autor: rmen »

Ja startowałem z naszym Parterowym i powiem Ci, że nie wygrałem głównej nagrody, ale dużo głosów zebraliśmy. I dostaliśmy mały upominek po zakończeniu konkursu, a co to było, to niech zostanie moją tajemnicą ;d . Głos oddajesz, potwierdzając go mailem , więc nie nabijesz sobie ile chcesz tych głosów. Moim zdaniem fajny konkurs.
Awatar użytkownika
morska
Posty: 129
Rejestracja: 21 lut 2019, 14:57

Re: Konkurs mg projekt?

Post autor: morska »

My z kolei nie braliśmy udziału, bo jakoś nie mamy drygu do zdjęć. Ale widać, że konkurs się ludziom podoba i że rzetelnie można wygrać nagrody. W tym roku sprzęty do ogrodu od Gardeny. To się zawsze przyda.
Wojtuś18

Re: Konkurs mg projekt?

Post autor: Wojtuś18 »

Jeśli chodzi o konkursy to z tego co widziałem to na stronie https://swiat-konkursow.pl/ znaleźć można ich naprawdę sporo. Co najważniejsze na tej stronie znajdują się tylko i wyłącznie aktualne konkursy internetowe, dlatego też będziemy mieli pewność, że nie bierzemy udziału w starym konkursie.
ODPOWIEDZ