Kryptowaluty to przyszłosć?

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: tadamka »

Coraz bardziej popularne stały się kryptowaluty i płatności właśnie ta walutą. Zastanawiam sie czy nie wprowadzić mozliwości takich płatnosci na mojej stronie. Widziałem że tutaj https://bitbaypay.com/pl/rozwiazania/platnosci-online jest taka możliwość. Skoro coraz wiecej osób posługuje się tą walutą to warto wyjść na przeciw ich oczekiwaniom .
Awatar użytkownika
indy5
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:25

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: indy5 »

Z nimi jest takie zamieszanie, że raczej ciężko będzie je przyjąć, biorąc pod uwagę, że jest ich kilkaset w obiegu.
Awatar użytkownika
zenka
Posty: 90
Rejestracja: 25 maja 2019, 21:34

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: zenka »

Teraz hitem są płatności online i na te rozwiązania stawiajmy. Na https://bluemedia.pl/oferta/platnosci/platnosci-online można doczytać jakie są możliwe opcje, co najmniej kilka sprawdza się na codzień w wielu e-sklepach, sama tez korzystam. To bezpieczne i niezawodne jak dotąd
kadeś

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: kadeś »

Wiesz co wydaje się, że faktycznie coś jest na rzeczy. Wystarczy, że wejdziesz na stronę https://kryptowalutalibra.pl/ poświęconą kryptowalutom czy jakąkolwiek inną i zobaczysz wszędzie to samo - jest wielkie boom na kryptowaluty i wydaje mi się, że warto zainteresować się tematem jak najszybciej. Może się okazać, że dzisiejsze inwestycje za kilka lat przyniosą wielkie zyski.
Ważka

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: Ważka »

Chcąc w coś zainwestować i pomnożyć swój majątek warto poczytać sobie w co można inwestować. Możliwości jest bardzo dużo i na podstawie rzetelnych informacji można dobrać najbardziej optymalny dla siebie sposób pomnażania pieniędzy. Oczywiście niezbędna jest do tego wiedza i przygotowanie, dlatego im więcej się dowiecie przed podjęciem decyzji tym lepiej.
Awatar użytkownika
jkyt
Posty: 174
Rejestracja: 07 kwie 2019, 11:56

Re: Kryptowaluty to przyszłosć?

Post autor: jkyt »

No ogólnie wydaje mi się, że kryptowaluty to jak najbardziej dobre rozwiązani, ale najważniejsze jest przede wszystkim to, w jaki sposób się z nich korzysta. Możecie szukać różnych rozwiązań, szukać też propozycji, a na pewno chętnie będziecie z takich kryptowalut korzystać.

____
spodnie robocze Snickers Workwear
ODPOWIEDZ