reklama

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
gość

reklama

Post autor: gość »

Drukuj w diamond druk - to dobra drukarnia online. Bardzo godna polecenia. Mają świetne ceny jeśli chodzi o wydruk ulotek, wizytówek i banerów. Ja zawsze u nich zamawiam: https://diamond-druk.pl/. Co sądzicie na ten temat? Czekam z niecierpliwością na wasze znadaie w tym temacie :)
Awatar użytkownika
mirecki
Posty: 59
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:16

Re: reklama

Post autor: mirecki »

Na przyszłość będę wiedział, że można skorzystać z takiej opcji która wydaje mi się, że też jest skuteczną metodą na nowe zainteresowanie ze strony klientów. Ale póki co to działam w internecie i tutaj bardzo fajnie wspiera mnie swoimi działaniami agencja https://agencjaczestochowa.pl/ .
Włóczykij

Re: reklama

Post autor: Włóczykij »

Ogólnie mówiąc to reklama odkąd pamiętam towarzyszyła firmom i ja jestem przekonany, że na pewno warto jest również wiedzieć jak wygląda sprawa pozycjonowania w Internecie. Jeśli chcesz to przeczytaj bardzo fajny artykuł gdzie właśnie dokładnie określono to jak się pozycjonuje strony deweloperów.
kołdun

Re: reklama

Post autor: kołdun »

Reklama to rzecz podstawowa każdej firmy. Obecnie nie znam firmy, która funkcjonuje na rynku zupełnie bez reklamy. W moim przekonaniu najważniejsza obecnie jest reklama w sieci. Mnie w tym zakresie bardzo pomaga od jakiegoś czasu Pan Piotr z https://piotrpolok.pl/ .
ODPOWIEDZ