Skuteczna antykoncepcja

Wątek dla prawdziwych majsterkowiczów. Projekty, DIY, warsztat, narzędzia.
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Skuteczna antykoncepcja

Post autor: Bigboy »

Niestety, nie zawsze antykoncepcja jaką stosujemy moze być skuteczna i czasami zdarzy nam się jakiś wypadek. Warto wtedy zastosowac tabletkę dzień po. Teraz może być lekko utrudniony kontakt z lekarzami dlatego warto skorzystać z przychodni online https://zdalnaprzychodnia.pl/tabletka-dzien-po/ i w taki sposób po konsultacji z lekarzem otrzymać receptę na leki.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Skuteczna antykoncepcja

Post autor: kropek »

Na szczęście ja mam antykoncepcję na stałe, więc nie mam tego stresu że coś pójdzie nie tak. Przez to też seks zyskał dużo na spontaniczności. Moje tabletki belara się sprawdzają, nawet cerę mam dużo ładniejszą teraz.
Awatar użytkownika
karol
Posty: 100
Rejestracja: 26 sie 2019, 20:17

Re: Skuteczna antykoncepcja

Post autor: karol »

U nas kiedyś antykoncepcja nawaliła i cóż... na chwile obecną mamy zapasik tabletek wczesnoporonnych kupionych an https://9tygodni.pl dziewczyna korzystała raz i wszystko było ok, dobrze się czuła, nie miała skutków ubocznych i nie była w ciąży a to bardzo wazne.
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 140
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:44

Re: Skuteczna antykoncepcja

Post autor: sarsa »

Nie każda kobieta będzie mogła przyjmować taką samą antykoncepcję, bo mamy różne organizmy i nie każdy będzie przystosowany to określonej antykoncepcji. U mnie to sprawdzają się tabletki vines, głównie ze względu na niską zawartość hormonów.
Awatar użytkownika
Roman77
Posty: 158
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Re: Skuteczna antykoncepcja

Post autor: Roman77 »

To nie taka prosta sprawa. W końcu jeśli mówimy o skutecznej antykoncepcji, to powinniście przede wszystkim zastanowić się nad tym, co może zadziałać u Was najlepiej. Nie bez przyczyny tyle osób decyduje się na prezerwatywy z https://econdom.pl/k/19/prezerwatywy Moim zdaniem, to świetna opcja, więc koniecznie powinniście zwrócić na to szczególną uwagę.
Awatar użytkownika
etna7
Posty: 206
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:51

Re: Skuteczna antykoncepcja

Post autor: etna7 »

Żądna antykoncepcja nie daje 100 procent, no może zwykłe tabletki anty sprawiają, ze daje skuteczność do nawet 99.9 %, ale jeżeli chodzi o gumki, czy kapturki, to szczerze czasami może coś nawalić, to już jest zbyt duże ryzyko, dlatego ja mam zawsze tabletki https://wszystko-o-aborcji.pl/ które własnie działają awaryjnie, gdyby coś się stało.
Paweł Sidor

Re: Skuteczna antykoncepcja

Post autor: Paweł Sidor »

Zgadzam się, antykoncepcja nie daje 100% gwarancji, wiadomo szanse nie są duże żeby zajść w ciąże, ale jednak zawsze są i wpadka może się każdemu przydarzyć. Ważne, żeby wiedzieć, że nie jest się w sytuacji bez wyjścia. Z tego wpisu https://klinikastonava.cz/jak-legalnie-usunac-ciaze dowiecie się jak można i gdzie legalnie przerwać ciążę.
Henryka

Re: Skuteczna antykoncepcja

Post autor: Henryka »

Podejmując decyzję o zastosowaniu procedury wspomagania wykluwania się zarodka, ważne jest zrozumienie wszystkich potencjalnych korzyści i ryzyk związanych z tą techniką. Specjaliści oferują szczegółowe konsultacje, aby pary mogły dokonać świadomego wyboru, bazując na rzetelnej wiedzy i ocenie szans na sukces. Ta metoda może być kluczowym elementem strategii leczenia niepłodności, zwłaszcza dla pacjentek, które wcześniej nie osiągnęły ciąży metodą in vitro. Dokładne informacje na temat korzyści i ryzyka związanych z procedurą wspomagania wykluwania się zarodka dostępne są na stronie https://www.novum.com.pl/leczenie-niepl ... a-zarodka/ co jest istotne dla każdej pary rozważającej tę metodę.
ODPOWIEDZ