Apteki internetowe?

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
Awatar użytkownika
Roman77
Posty: 158
Rejestracja: 24 paź 2019, 18:59

Apteki internetowe?

Post autor: Roman77 »

Grunt to wiedzieć, w jakim kierunku chcecie pójść z doborem aptek internetowych. Moim zdaniem, zawsze powinniście stawiać na najwyższą jakość. Na przykładzie chociażby https://www.apteka-leki.pl/ dobrze widać, że to bardzo przyjemna forma robienia zakupów. Warto o tym pomyśleć już teraz :)
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: Apteki internetowe?

Post autor: rmen »

Wiadomo, że najlepiej leki kupować w aptece i to na receptę. Ale nie zawsze mamy czas, by pójść do lekarza, dlatego też sięgamy po różnego rodzaju suplementy. A co robić w przypadku bólów stawu i kości? Wtedy w aptece dowiedziałam się, że na takie dolegliwości także są dobre suplement na kości i stawy które mogą nam pomóc. Ale jak takie dolegliwości nie ustąpią to warto udać się do lekarza
Awatar użytkownika
Ivan35
Posty: 66
Rejestracja: 18 wrz 2019, 9:36

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Ivan35 »

Jak dla mnie apteki internetowe to świetne rozwiązanie. Mamy w nich bowiem możliwość zakupienia takich artykułów jak np. octenisept lek i wielu innych. Przy czym jeżeli chodzi o ten konkretny produkt, na co dzień nie powinno go zabraknąć w naszych domach. Może on bowiem doskonale sprawdzić się nie tylko w przypadku skaleczeń, ale również przy wszelkiego typu infekcjach.
Awatar użytkownika
Marek
Posty: 7
Rejestracja: 03 lut 2020, 16:23

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Marek »

Dzieki za info.
Awatar użytkownika
ewela84
Posty: 10
Rejestracja: 16 sty 2020, 13:10

Re: Apteki internetowe?

Post autor: ewela84 »

uważam, że apteka online to super rozwiązanie, jeśli zamawiamy sobie co jakiś czas większe zakupy leków, można kupić leki dużo taniej niż w aptekach stacjonarnych :)
Awatar użytkownika
Erejka
Posty: 142
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:19

Re: Apteki internetowe?

Post autor: Erejka »

W sumie czemu nie. Leki jak leki, jak można kupić je wygodnie online to warto takie zakupy zrobić, oczywiście jak nie potrzebujecie leków na już. Warto sobie poczytać coś więcej konkretnym środku zanim się zdecydujecie się na zakup. Ja dużo czytam w sieci na takie tematy. Znalazłam tak specjalną pomoc przy nadciśnieniu, co jest dosyć poważnym problemem u mojej babci.
ODPOWIEDZ