Choć nie męska...

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Choć nie męska...

Post autor: mruczka8 »

... to dotyka również mężczyzn. Miesiączka. Warto edukować się w tym temacie i zdobywać jak największe doświadczeni, bo świadomość pewnych struktur bardzo ułatwia sprawę. Polecam zajrzeć na https://nastolatki.myob.pl/czy-bedac-dz ... c-tamponow i skorzystać z dostępnej tam wiedzy.
Władysław

Re: Choć nie męska...

Post autor: Władysław »

No nie wiem. Mi takie kwestie średnio kojarzą się z mężczyznami i czuję, że powinniście zastanowić się, czy na pewno chcecie iść w tym kierunku. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, to o kubeczku menstruacyjnym przeczytasz na ktomalek.pl, więc warto zajrzeć tam już teraz. To ważna rzecz, pomyślcie nad tym.
władzia

Re: Choć nie męska...

Post autor: władzia »

Normalna, naturalna sprawa - dotyczy każdej kobiety. Ja uważam że trzeba teraz mówić o tym jak ważne jest korzystanie z naturalnych środków higienicznych jak ekologiczne tampony - zdrowie mamy jedno i trzeba o nie dbać
Liśka

Re: Choć nie męska...

Post autor: Liśka »

Akurat jeśli chodzi o fajną bieliznę również męską to na pewno warto sprawdzić sklep Maybella https://maybella.pl/ Fajny wybór, rozsądne ceny i też możliwość złapania fajnych przecen oraz rabatów. Jedynie do poprawy mają czas realizacji, ale to wszystko jest uwzględnione oczywiście w regulaminie. Pozdrawiam i udanych łowów zakupowych!
ODPOWIEDZ