Cukrzyca

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Cukrzyca

Post autor: mruczka8 »

Każdy kto mierzy się z tą chorobą doskonale wie, że zaangażowanie i praca w tym wypadku jest niezwykle ważna. Dobrze jest postawić na regularne badanie cukru przy pomocy glukometru. Dzięki temu chory wie, czy jego dieta i leki są poprawnie dobrane, a także ma świadomość, że w razie ewentualnych problemów może coś zmienić.
Basieńka

Re: Cukrzyca

Post autor: Basieńka »

Cukrzyca niszczy wzrok Trzeba go stale kontrolować, bo można go stracić. Dobrym badaniem dla cukrzyków jest otc https://optomedica.pl/badanie-oct/. Nie inwazyjne, dość szybkie (20min max) i wszystko wiadomo. Z resztą korzystają nie tylko cukrzycy, ale i chorzy na inne choroby

panel ścienny na telewizor
Łucjan

Re: Cukrzyca

Post autor: Łucjan »

To ważna rzecz, więc nie ma co się w ogóle zastanawiać. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, że jeśli jesteście w ciąży, to koniecznie powinnyście zwrócić uwagę na tak istotne kwestie. Wiem, że o cukrzycy ciążowej przeczytasz na https://lekarzebezkolejki.pl/, dlatego też już teraz warto zdobyć na ten temat więcej informacji.
aguś04333

Re: Cukrzyca

Post autor: aguś04333 »

Osoby chorujące na cukrzycę mogą mieć również problemy ze stanem swojej skóry, która często może być przesuszona. Kluczowa jest więcej tutaj odpowiednia pielęgnacja, którą na pewno uda się Wam wprowadzić przy pomocy porad, które znajdziecie na stronie https://diabetyk24.pl/blog-section/piel ... y-cukrzyca . Ja tutaj wiele się dowiedziałam.
Sławomir

Re: Cukrzyca

Post autor: Sławomir »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić produkt Redusugar, który ma za zadanie ustabilizowanie poziomu cukru we krwi oraz zmniejszenie wchłaniania glukozy. Sam choruje na cukrzyce i korzystam z ich produktów, a jeżeli jesteście zainteresowani to znajdziecie więcej na https://www.makijaz.info.pl/czy-redusug ... -cukrzyca/ .
Tałka

Re: Cukrzyca

Post autor: Tałka »

Kurczę, cukrzyca to jest naprawdę podstępna choroba. I widzę, na przykładzie mojej babci, że trudno jest się z nią pogodzić szczególnie osobom starszym, bardzo trudno jest im zmienić styl życia. U mojej babci najgorzej jest z chęcią na słodkie, ale znalazłyśmy rozwiązanie, kupuję dla niej w DOZie nutridrinki Diben, idealnie zbilansowane pod kątek osób chorujących na cukrzycę.
ODPOWIEDZ