Ginekomastia

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
Kamińński

Ginekomastia

Post autor: Kamińński »

Cześć. Jak radzicie sobie z problemem jakim jest ginekomastia? Macie z tego powodu kompleksy? Nie będę ukrywał, że dla mnie jest to dość wstydliwa 'dolegliwość' . Wiem, że wykonują specjalne zabiegi, które pozwalają przewrócić odpowiedni kształt męskiej klatce piersiowej. Pozytywnymi opiniami cieszy się centrum medyczne Plus Med - http://plusmed.info.pl/operacja-ginekomastii/ . Kojarzy może ktoś z was to miejsce?
WirusińskiIgor

Re: Ginekomastia

Post autor: WirusińskiIgor »

Ja wiele lat żyłem z ginekomastią, jednak dla mnie to była duża zmora. Wstydziłem się swojego ciała po prostu. Na fundusz nie udało mi się mieć zabiegu, więc uzbierałem kasę i zdecydowałem się prywatnie mieć zabieg. Zrobili mi go w Wilmedzie na Wilanowie - konkretnie zabieg robił dr Ciszewski. Jestem mega zadowolony teraz, bo wyglądam w końcu jak mężczyzna. Już się nie wstydzę swojego ciała.

Nie płaci za SEO sprawdź w BIG UWAGA !!!
Bołekierzko34

Re: Ginekomastia

Post autor: Bołekierzko34 »

Ginekomastia (czyli przerost tkanki tłuszczowej w okolicach klatki piersiowej u mężczyzn), odczuwana jest zwykle jako wstydliwa i obniżająca poczucie pewności siebie wada. W przypadku ginekomastii tłuszczowej https://www.mandalaclinic.com/oferta/ginekomastia/, dla zmniejszenia gruczołu piersiowego stosuje się liposukcję lub lipolizę laserową.
ODPOWIEDZ