Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
Awatar użytkownika
elus
Posty: 95
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:11

Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: elus »

Czy to prawda, że przy zespole cieśni nadgarstka (który dotyka coraz więcej osób) tylko operacja pomaga? Miał ktoś taką operację? Jak to wygląda,bo co rusz słyszę inne opinie...
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: wacha »

Nie, nie tylko operacja. Poczytaj sobie o metodzie BP , która leczy tą przypadłość. Nie wiem czy wiesz, ale operacje nie zawsze się udają.
barbar
Posty: 188
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:25

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: barbar »

Na pewno nie obejdzie się bez wizyty u lekarza, taki stan często wymaga leczenia zabiegowego. Na poprawę funkcjonowania stawu warto sięgnąć po kolagen http://kolagenowy.edu.pl/, jego ilość z wiekiem znacznie się zmniejsza co może skutkować problemami ze stawami i większą podatnością na kontuzje.
Awatar użytkownika
elus
Posty: 95
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:11

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: elus »

wacha pisze: ↑31 maja 2019, 22:15 Nie, nie tylko operacja. Poczytaj sobie o metodzie BP , która leczy tą przypadłość. Nie wiem czy wiesz, ale operacje nie zawsze się udają.
To co robić w takiej sytuacji? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Jak ta metoda BP wygląda?
Awatar użytkownika
doniek
Posty: 5
Rejestracja: 10 paź 2019, 23:41

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: doniek »

Dla mnie jest to bezużyteczne. Może chociaż ktoś inny skorzysta.
Niebo mnie nie chce, a piekło się boi, że nim zawładnę, więc zostanę tutaj na ziemi, z tobą.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: Ardi »

Moze warto wybrac sie do rehabilitanta? Jestem z okolic Krakowa i zapisywałam się na leczenie tutaj http://www.rehabilitacje.org/ do wybranego gabinetu specjalistycznego. Według mnie zapisy przez internet są na prawdę wygodne i szybkie. Mają też najtańszy rezonans w całej małopolsce
Awatar użytkownika
Maniek
Posty: 151
Rejestracja: 09 mar 2019, 12:58

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: Maniek »

Na pewno jakaś rehabilitacja i fizjoterapia może pomoc w leczeniu zespołu cieśni nadgarstka. Warto też byłoby się zastanowić nad takimi zebiegami jak [url=https://www.bardomed.pl/20-aparaty-do-magnetoterapii]magnetoterapia. Urządzenia/url] do magnetoterapii zajdziecie w większości dobrych gabinetów rehabilitacyjnych. Magnetoterapia łagodzi ból i poprawia sprawność dłoni. Myślę, że warto skonsultować się w tej kwestii z lekarzem.
Awatar użytkownika
ectatend
Posty: 12
Rejestracja: 18 lut 2020, 13:43
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: ectatend »

Zdecydowanie warto udać się do profesjonalnego rehabilitanta. Zespół cieśni nadgarstka skutecznie leczą w Evital Rehabilitacja.
Awatar użytkownika
Bercia
Posty: 75
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:47

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: Bercia »

Myślicie, że przy cieśni nadgarstka przyda się stabilizator lub jakaś dobra orteza? Moja siostra cierpi na ta dolegliwość i szukałam informacji na różnych stronach. Jest nawet specjalistyczny AS-MED sklep rehabilitacyjno-medyczny w Piasecznie i może mogłabym jej kupić coś stabilizującego. Jednak wolałabym się jeszcze Was zapytać. Czy używacie tego rodzaju sprzętu medycznego?

podpisane aplikacje symbian
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: Jak leczyć zespół cieśni nadgarstka?

Post autor: Kamilla36 »

Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u Pani Pauliny, której ofertę znalazłam na stronie: https://osteopatis.pl/osteopatia-wroclaw/ . Jej metody leczenia są skuteczne w wielu schorzeniach w tym i Twoim, więc jestem pewna, że będzie w stanie Ci pomóc.
ODPOWIEDZ