Mikroskopowa analiza krwi

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
Awatar użytkownika
Siudemka
Posty: 26
Rejestracja: 23 sty 2019, 9:26

Mikroskopowa analiza krwi

Post autor: Siudemka »

Co to jest mikroskopowa analiza krwi? Jakie są wiosenne soki odżywcze? Na te pytania i wiele innych znajdziesz odpowiedzi w kwietniowym numerze miesięcznika Zdrowie bez leków. Gorąco polecam.
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Mikroskopowa analiza krwi

Post autor: kropek »

generalnie warto się badać, kontrolować stan zdrowia; a wy się badacie?
elik
Posty: 203
Rejestracja: 28 mar 2019, 9:40

Re: Mikroskopowa analiza krwi

Post autor: elik »

Warto warto, bynajmniej ja się badam. Z tym, że wiecie jak to jest na fundusz. Już nawet nie chcę komentować. Poświęciłam jeden dzień i taki szczegółowy komplet badań to w szpitalu Medicover miałam. Screening się to nazywa. Teraz męża chcę zapisać.
Awatar użytkownika
pattka
Posty: 121
Rejestracja: 06 maja 2019, 13:46

Re: Mikroskopowa analiza krwi

Post autor: pattka »

Przydają się takie badania, sama wiem o tym najlepiej. Dbam też o to żeby rodzice się badali przynajmniej raz w roku dlatego skorzystałam z akcji droga do zdrowia w diagnostyce i pobrałam te bony https://www.drogadozdrowia.diag.pl/pakiety-badan ze zniżką na 17 najważniejszych badań
Awatar użytkownika
rocky
Posty: 157
Rejestracja: 20 kwie 2019, 12:44

Re: Mikroskopowa analiza krwi

Post autor: rocky »

Ja wlasnie w diagnostyce ostatnio robilem takie kompleksowe badania profilaktyczne. Wiadomo, ze badania moga nam pomoc wykryc chorobe w zalazku wiec nie ma co na nich oszczedzac :)
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Mikroskopowa analiza krwi

Post autor: Kuba77 »

Witam,czy w laboratoriach przydaja sie sprzety do miareczkowania? pracuje w laboratorium od niedawna,dlatego zalezy mi na tym,aby wnosic do frmy nowe pomysly. Co sądzicie o tym https://www.metrohm.com/pl-pl Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ