rehabilitacja

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
gość

rehabilitacja

Post autor: gość »

Od jakiegoś czasu doskwiera mi silny ból na przedniej stronie kolana. Ból ogranicza moją aktywność fizyczną, a także utrudnia mi codzienne funkcjonowanie, na przykład chodzenie po schodach, czy kucanie, gdyż nasila się podczas zginania i prostowania kolana. Znalazłem artykuł: https://rehab-gdansk.pl/boczne-przyparc ... -leczenie/ z którego wynika, że mogę mieć boczne przyparcie rzepki. Mam nadzieję, że rehabilitacja mi pomoże i uniknę operacji. :) ):
Awatar użytkownika
mirecki
Posty: 59
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:16

Re: rehabilitacja

Post autor: mirecki »

Mi kolano swego czasu również doskwierało, co stawało się coraz bardziej uciążliwe. Głównie problem dotyczył prawego, bo lewe to może tak tylko minimalnie. Porad internetowych wolałem unikać jeśli chodzi o diagnozę :p i zgłosiłem się do centrum medycznego Damiana. A tam przebadali mnie specjaliści, którzy następnie skierowali mnie na rehabilitację. I to mi stanowczo pomogło, gdzie z zabiegu na zabieg dolegliwość stawała się coraz mniej odczuwalna.
czesiaa

Re: rehabilitacja

Post autor: czesiaa »

Ja to powiem wam, że warto byłoby zapoznać się z ofertami https://rent-med.pl/kategoria/schodolazy . Bo jak chodzi o rehabilitację, to też mogą się wam przydać różne sprzęty, który będą w różnych codziennych sprawach. Tam przede wszystkim macie pewność, że wszystko jest naprawdę sprawdzone, a dwa plusem jest możliwość wynajmu.
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: rehabilitacja

Post autor: ecik12 »

Moim zdaniem, najlepszą rehabilitację przejdziecie w http://rehapro.com.pl Moim zdaniem warto zajrzeć na ich stronę internetową gdzie znajdziecie więcej informacji. Na wizytę można się umówić online, a dodatkowo macie możliwość przejścia tam zabiegu oraz rehabilitacji. Wszystko w jednym miejscu. Moim zdaniem warto tam zajrzeć :).
bonieckaa

Re: rehabilitacja

Post autor: bonieckaa »

Mam problem z dłońmi, a raczej z tym, żeby utrzymać odpowiednio dany produkt. Dlatego jestem zdania, że warto jest szukać odpowiedniego specjalisty. I póki co wydaje mi się, że doktor Matuszewski https://www.modelmed.pl/chirurgia-reki/ to wybinta pomoc. Wiem, że to lekarz, do którego po konsultacje medyczną zgłaszają się nawet najsłynniejsi muzycy.
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: rehabilitacja

Post autor: firanka »

Jeśli szukasz namiaru na sprawdzonego ortopedę w Warszawie, to warto rozważyć wizytę w CM Gamma na ul. Bobrowieckiej lub ul. Broniewskiego. Z tego, co mi wspominała znajoma, posiadają oni doświadczenie w leczeniu kontuzji. Czy ktoś z Was miał już okazję z nich skorzystać? Chętnie posłucham waszych doświadczeń.
ODPOWIEDZ