Uzależnienia

Męskie choroby, problemy i rozwiązania. Radzimy, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy.
miloszław

Uzależnienia

Post autor: miloszław »

Polecajcie jakieś ośrodki leczenia uzależnień, ja byłem w Ośrodku dla uzależnionych w Wiśle Tratwa. Pomogli mi z uzależnieniem bardzo szybko.
Garść

Re: Uzależnienia

Post autor: Garść »

Przeczytałem artykuł o tym, jak alkoholik może uratować swoje życie zawodowe: https://ciemborowicz.pl/nalog-alkoholow ... rudnienie/ - polecam osobom, które borykają się z uzależnieniem i nie chcą z powodu choroby stracić zatrudnienie oraz źródło dochodu. Niestety ośrodka leczenia nie polecę, ale psychoterapia na pewno będzie dobrym rozwiązaniem problemu.
łabo

Re: Uzależnienia

Post autor: łabo »

wydawać by się mogło że problemy alkoholowe dotyczą wyłącznie mężczyzny. to w końcu ich najczęściej spotyka się w pubach i ich przestępstwach pod wpływem alkoholu jest głośno. niestety alkoholizm kobiet również istnieje$ to gorsze kobietą wystarczą mniejsze dawki alkoholu by uzależnić się od tej trucizny. jeśli mamy z tym problem nie wiemy jak sobie poradzić to warto złożyć się do ośrodka Terapii Uzależnień nefo
Arkoś

Re: Uzależnienia

Post autor: Arkoś »

Ja również polecam ośrodek leczenia uzależnień Tratwa. Pomogli mi wyjść z uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Mają bardzo dobre i profesjonalne podejście, nikt nie ocenia, widac że chcą pomóc. Polecam ich każdemu kto szuka pomocy ale nie wie jaki ośrodek wybrać.
Cześka22

Re: Uzależnienia

Post autor: Cześka22 »

Jeśli chodzi o uzależnienia to w dzisiejszych czasach ciężko o pomoc ale na szczęście jest kilka ofert jak ta https://medi-life.pl/zakres-swiadczen/o ... i-terapii/ które dają pełne wsparcie i opiekę na najwyższym poziomie a to pozwala wyjść z nałogów i skutecznie walczyć z uzależnieniem. Dzięki specjalistom jak i programom masz szansę na powrót do normalnego życia.
iggiŻ

Re: Uzależnienia

Post autor: iggiŻ »

Seksoholizm to także uzależnienie, choć rzadko się o tym mówi. Tu macie trochę informacji o tym https://www.otopsychologia.pl/artykul/s ... owi-124369 Na tym portalu znajdziecie też namiary na psychoterapeutów i ośrodki leczenia uzależnień, także może komuś z was się to przyda.
miśka24

Re: Uzależnienia

Post autor: miśka24 »

Zależy jaki rodzaj uzależnienia masz na myśli. Jeśli chodzi o leczenie alkoholizmu, to mogę polecić zaszycie esperalu w Ostrowie Wielkopolskim. Podjęcie decyzji o poddaniu się zabiegu umieszczenia Esperalu pod skórą, było najlepszą decyzją mojego kolegi. Esperal działa w taki sposób, że blokuje metabolizm alkoholu przez organizm. Jeśli chory łamie abstynencję, bardzo szybko zaczyna odczuwać objawy zatrucia organizmu. Z czasem, pojawiają się obawy przed kolejnym sięgnięciem po kieliszek aż w końcu pacjent całkowicie odstawia picie.
Awatar użytkownika
Ruzia
Posty: 165
Rejestracja: 13 sty 2019, 15:01

Re: Uzależnienia

Post autor: Ruzia »

Warto byłoby się wybrać na terapię do Ośrodka Terapii Mental Relax House. Mój kuzyn w nim przebywa i o dziwo jest bardzo zadowolony. Wcześniej już był w innych placówkach leczniczych, z których najzwyczajniej uciekał. A teraz chwali bardzo personel i warunki, jakie panują w ośrodku.
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Uzależnienia

Post autor: Kuba77 »

Alkoholizm może przybierać różne oblicza, ale czy picie w weekendy jest uzależnieniem? Przecież osoby takie nie piją codziennie, nie zaniedbują obowiązków i normalnie funkcjonują w społeczeństwie. Picie alkoholu ograniczają tylko do weekendów i sięgają po trunek tylko w czasie wolnym. Alkoholik weekendowy tak bardzo odbiega od typowego obrazu choroby alkoholowej, że pojawia się pytanie, czy picie co weekend to alkoholizm? Informacje i odpowiedź na te pytania znajdziecie tutaj: https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/we ... alkoholik/ Polecam się zapoznać.
Oleńczuk

Re: Uzależnienia

Post autor: Oleńczuk »

Właśnie dlatego dobrym pomysłem mogłoby być postawienie na takie wsparcie, które będzie dla Was najkorzystniejsze. Ja czuję, że dobrym pomysłem będzie na pewno skorzystanie z możliwości, jakie stwarza dla Was klinika https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ Dzięki ich terapeutom, będziecie w stanie znacznie szybciej stanąć na nogach.
ODPOWIEDZ