chrypka i ból gardła

Moda męska, buty, zakupy, rabaty, przeceny.
Awatar użytkownika
ponia9

chrypka i ból gardła

Post autor: ponia9 »

Witajcie, d kilku miesięcy mam problem z gardłem, mam chrypkę, a rano jak wstanę po prostu boli mnie gardło, nie wiem dlaczego? Czy ktoś tak miał ?
Awatar użytkownika
Melotta

Re: chrypka i ból gardła

Post autor: Melotta »

na poranny ból gardła to woda z miodem jest dobra, albo łyżeczka samego miodu, jak problem jest mocno uyciążliwy to mi czesto przy mocniejszym porzeziebieniu pomaga wlasnie tantum natura https://tantumnatura.pl/poranny-bol-gar ... im-radzic/ takie pastylki wlasnie dzieki którym wszystko po pewnym czasie wraca do normy i gardlo jak nowe
Awatar użytkownika
Ardi
Kontakt:

Post autor: Ardi »

niestety w starszym wieku bardzo trudno leczy sie nawet najlżejsze choroby. Moj dziadek bardzo zle znosi nawet przeziebienie a nie mamy mozliwosci sprawowac nad nim calodobowej opieki. Jednak udalo znalezc sie dla niego miejsce w domu seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim https://podtopolami.eu/ Jest tu pod stala opieką doswiadczonego personelu - ludzie sa tu zyczliwi i bardzo pomocni
Awatar użytkownika
wacha

Post autor: wacha »

Zobaczcie sobie tutaj https://conagardlo.pl/ tabletki do ssania na ból gardła. Myślę, że warto je wypróbować. Prawda jest taka, że jeśli trafimy w lek, który nam raz pomógł, to za każdym razem będzie szybko przynosił ulgę. U mnie to się sprawdza. Nie lubię być chora i staram się zawsze szybko działać, aby całkowicie się nie rozłożyć na wiele dni, bo to jest niezwykle problematyczne dla mnie. Nie mogę sobie na to pozwolić.
Awatar użytkownika
Laqiur56

Post autor: Laqiur56 »

Kompletnie się na tym nie znam. Niestety Ci nie pomogę.
"Nie wszystko płynie; czasem coś wysycha."
Awatar użytkownika
Klemek0

Post autor: Klemek0 »

na bol gardla to zdecydowanie polecam septogard! swietny srodek,dziala bakteriobojczo i odkazajaco, dodatkowo niwelujac poczucie bolu gardla :) no i wygodna opcja podania - bo psikasz aplikatorem na gardlo i po chwili spokoj :)
Awatar użytkownika
foxi

Post autor: foxi »

To w zasadzie nic dziwnego ,że o tej porze roku zaczynamy mieć problemy z gardłem. Tak się dziej co roku i jak co roku stosując te same, sprawdzone metody wygrywamy walkę z bólem gardła. Moim zdaniem naljepsze są domowe sposoby na ból gardła ,bo korzystamy z produktów naturalnych ale to co mnie do nich najbardziej przekonuje to fakt ,że są skuteczne.
uleńka

Post autor: uleńka »

Poczytaj sobie czym płukać gardło przy zapaleniu gardła. Warto wiedzieć takie rzeczy. U nas póki co te sposoby bardzo dobrze się sprawdzają i ból gardła szybko mija. W ogóle rzadko chorujemy co mnie bardzo cieszy.
Awatar użytkownika
indy5

Post autor: indy5 »

Są różne domowe sposoby na anginę Jeśli nie mija, to warto udać się do lekarza rodzinnego, niż samemu próbować się leczyć.
Awatar użytkownika
Kamilla36

Post autor: Kamilla36 »

Nie znam lepszego preparatu na ból gardła od Octeniseptu. Sama miałam problem aby się do niego przekonać, ale gdy już pierwszy raz go użyłam, nie stosuję niczego innego. Preparat szybko przynosi ulgę i jest wygodny w aplikacji (tylko troszkę gorzki ;))
Awatar użytkownika
mczay

Post autor: mczay »

Kiedy przychodzi czas przeziębienia, u mnie najgorsze jest drapanie w gardle i kaszel wieczorem. Przez to nie mogę spać i nie daję spać innym. Nawet przyjmowanie leków niewiele na to pomaga. Na stronie conagarlo.pl jest dużo porad na ten temat. Jeśli jesteś chory, warto poszukać tutaj artykułu dla siebie.
ODPOWIEDZ