Dodatkowa szkoła

Moda męska, buty, zakupy, rabaty, przeceny.
Awatar użytkownika
Przystojniak
Posty: 35
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:19

Dodatkowa szkoła

Post autor: Przystojniak »

Akurat w dzisiejszych czasach ciężko określić, jakie kierunki mają przed sobą najlepszą przyszłość. Rynek pracy zmienia się tak szybko, że nigdy nie wiadomo, co będzie najbardziej w modzie za kilka lat. Od dawna jednym z kierunków, które cieszą się duzym zainteresowaniem jest - zarządzanie - http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarza ... 259,54,259 Warto zapoznać się z taką ofertą edukacyjną, bo akurat osoby zarządzające będą potrzebne zawsze w każdej firmie.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Robaczek »

Moim zdaniem w dzisiejszych czasach najważniejsza jest znajomość języków obcych, dlatego też warto na pewno zapisać się dodatkowo do jakieś szkoły językowej. Kojarzycie może takie Centrum Edukacji Profi Lingua? Ja zapisałam się tam na kurs włoskiego, o którym mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw i nie żałuję ;)
Awatar użytkownika
dangerousposse
Posty: 4
Rejestracja: 19 gru 2019, 9:36

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: dangerousposse »

Czytałem w internecie dobre opinie o szkole językowej https://youenglish.school/ - może to jakiś trop?
Awatar użytkownika
Bigboy
Posty: 223
Rejestracja: 22 sie 2019, 11:25

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Bigboy »

pójście na studia to bardzo dobry pomysł, musisz tylko wybrać odpowiedni kierunek tak by był on opłacalny. Może weź pod uwagę ten https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 0,54,17845 Moim zdaniem jest to ciekawy, przyszłosciowy kierunek.
Awatar użytkownika
walajakub
Posty: 41
Rejestracja: 31 mar 2019, 15:31

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: walajakub »

Edukacja jest bardzo ważna. Najlepiej dzieci od najmłodszych lat posyłać do dobrych szkół. W Warszawie godna polecenia jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha na Moktowie. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Dzieci tam mogą liczyć na wysoki poziom języków (angielski już od zerówki w dużym wymiarze godzin). Mają tam też dużo zajęć dodatkowych dla dzieci, do wyboru.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 209
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:37

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: kozi44 »

Robaczek pisze: ↑30 lis 2019, 14:52 Moim zdaniem w dzisiejszych czasach najważniejsza jest znajomość języków obcych, dlatego też warto na pewno zapisać się dodatkowo do jakieś szkoły językowej. Kojarzycie może takie Centrum Edukacji Profi Lingua? Ja zapisałam się tam na kurs włoskiego, o którym mowa na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ki/wroclaw i nie żałuję ;)
Moje dzieci chodzą na angielski dla dzieci Wrocław do Helen Doron i bardzo są zadowolone. Fajni nauczyciele, atrakcyjnie prowadzone lekcje, dużo poprzez zabawę i piosenki. Ceny konkurencyjne. Także myślę ze nie ma co zalowac na edukacje
Awatar użytkownika
patryszak223
Posty: 9
Rejestracja: 16 mar 2020, 14:32

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: patryszak223 »

walajakub pisze: ↑29 maja 2020, 21:52 Edukacja jest bardzo ważna. Najlepiej dzieci od najmłodszych lat posyłać do dobrych szkół. W Warszawie godna polecenia jest Niepubliczna Szkoła Podstawowa nr 49 przy ul. Bacha na Moktowie. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Dzieci tam mogą liczyć na wysoki poziom języków (angielski już od zerówki w dużym wymiarze godzin). Mają tam też dużo zajęć dodatkowych dla dzieci, do wyboru.
Potwierdzam, to bardzo dobra podstawówka. W klasach młodszych cały materiał realizowany jest w szkole, dzieciaki nie mają zadawanych prac domowych, co uważam, za super podejście,
Awatar użytkownika
Marietta
Posty: 17
Rejestracja: 24 wrz 2019, 14:06

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Marietta »

Może się przydać, zależy od tego jakie macie ambicje wobec siebie, albo i swoich dzieci:) Ja myślałam w sumie o jakiś dodatkowych zajęciach, ale wszystko zapewniła nasza podstawówka. Wybrałam już taką lepszą - Te Vizje. Jest to prywatna szkoła z Warszawy. Przy takich szkołach nie trzeba myśleć o niczym dodatkowym.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mruczka8 »

A może warto zastanowić się nad nauką języka angielskiego? To w obecnych czasach podstawa do tego aby działać i funkcjonować na najwyższym poziomie i móc w przyszłości starać się o lepszą pracę czy rozwój. Polecam zatem https://angielski-konwersacje.pl/ gdzie uczy się w sposób odpowiedzialny, konkretny i rzeczowy, dzięki czemu masz pewność, żę Twoja wiedza będzie kompletna.
Awatar użytkownika
Michalina_12
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Michalina_12 »

Zawsze warto się dokształcać. Ja bym na Twoim miejscu spróbowała. Do tego musisz się zaopatrzyć w odpowiednie dodatki, niezbędny będzie dla Ciebie plecak skórzany szkolny, żeby nosić wszystkie przybory! Powodzenia i trzymam za ciebie kciuki :)
meskipub.pl
Awatar użytkownika
Kuba77
Posty: 1140
Rejestracja: 19 lip 2019, 12:41

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Kuba77 »

Od kilku lat dodatkowo dorabiam jako nauczyciel informatyki w szkole i warto jest jako rodzic na zebraniu lub jako nauczyciel na spotkaniu poruszyć temat o antywirusach dla szkół. Możecie o nich poczytać na stronie internetowej https://marken.com.pl/produkty/antywirus-dla-szkol/
Awatar użytkownika
Michalina_12
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Michalina_12 »

Skoro na tym wątkujest dużo mamuś to się podepnę i zapytam - wiecie może, gdzie kupić szkolny plecak? Potrzebuję czegoś porządnego, na lata!
meskipub.pl
Awatar użytkownika
coco
Posty: 137
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:42

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: coco »

U nas z dodatkową szkołą to nie idzie, bo ja na razie nie mam możliwości dokształcania się, przeze mną szkoła średnia. Już mam wszystko wybrane, pozostaje mi tutaj https://www.nowaera.pl/szkola-srednia-b ... rekrutacja dowiedzieć się tak naprawdę, jak wygląda rekrutacja, jakie wymagania muszę spełnić.
Awatar użytkownika
firanka
Posty: 155
Rejestracja: 23 paź 2019, 17:41

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: firanka »

Ja najczęściej korzystam z możliwości robienia zakupów przez internet. Teraz jestem na etapie podrczników do szkoły średniej , właśnie znalazłam ten tu https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era Dobrze opracowane podręczniki to podstawa w nauce dziecka. A w tej księgarni internetowej zawsze znajduję bardzo ciekawe propozycje i to w przyzwoitych cenach.
Awatar użytkownika
Michalina_12
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:58
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Michalina_12 »

Zaopatrz się od początku w plecak http://www.smart.media.pl/plecaki-szkolne/ i przybory. Warto być sumiennym studentem od samego początku.
meskipub.pl
Awatar użytkownika
Grażynka3
Posty: 42
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:30

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Grażynka3 »

Rodzice często myślą o dodatkowej szkole, korepetycjach dla swoich dzieci, albo jakiś zajęciach dodatkowych oczywiście poza szkołą. Ja się cieszę, że nie mam takiego problemu i w szkole mojego syna (Te Vizji) wszystko już mam na miejscu. Szkoła ma pełno zajęć dodatkowych, sportowych, artystycznych i naukowych. Mega sprawa i jak wygodnie.
Awatar użytkownika
marekkrajewska
Posty: 74
Rejestracja: 04 wrz 2020, 14:47
Lokalizacja: Radom

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: marekkrajewska »

Czasami w ramach jednej szkoły podstawowej można sobie zorganizować jakieś dodatkowe zajęcia. Nie ma z tym jakiegoś większego problemu. Na pewno można sobie zorganizować taki czas. Dużo prywatnych szkół podstawowych chce i zależy im, aby ich oferta była jak najbardziej zoptymalizowana. Dlatego dodatkowe zajęcia w ramach nauki to obecnie żaden problem.
lukaszszylo

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: lukaszszylo »

Obecnie większość gabinetów stomatologicznych oferuje kompleksowe podejście do uzębienia, proponując np. projektowanie uśmiechu przy pomocy specjalistycznych urządzeń. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak będą wyglądały zęby po przeprowadzonym leczeniu. Co ważne, nie zawsze potrzebujemy drastycznych zmian. Czasami wystarczą drobne, zdrowotne poprawki i zadbanie o estetykę, np. przez czyszczenie lub wybielanie zębów.

Jeśli poszukujecie dobrego specjalisty stomatologa, który zajmuje się kwestią estetyki uzębienia, polecam FRESHMED centrum stomatologii i ortodoncji w Katowicach. Umiarkowane ceny i świetne specjaliści: https://www.freshmed.com.pl/
Awatar użytkownika
ecik12
Posty: 219
Rejestracja: 02 lip 2019, 9:11

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: ecik12 »

Jako rodzice musimy zadbać o edukację naszych dzieci - również tych problematycznych. Świetnym wyborem będzie więc szkoła terapeutyczna, którą znajdziecie tutaj http://www.centrum-terapii.pl/szkoly-promitis/ Nie od dziś wiadomo, ze placówka ta cieszy się dobrą renomą.
Mordka8

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: Mordka8 »

Co do szkoły i bezpieczeństwa w niej, dobrze będzie zastanowić się nad ubezpieczeniem dziecka. Takie Polisy są różne, więc żeby wybrać odpowiednią dla nas, tak by zaspokajała w pełni nasze wymagania, dobrze będzie zaznajomić się z tym tematem. Tutaj ubezpieczenie szkolne możesz sprawdzić informacje na ten temat.
mikosia

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: mikosia »

Ja zastanawiam się nad zrobieniem studiów podyplomowych. Uważam, że w ten sposób można znacząco podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Rozglądam się za różnymi ofertami
gono

Re: Dodatkowa szkoła

Post autor: gono »

Jeśli jesteś nauczycielem szukającym sposobów na poszerzenie swojej wiedzy i doskonalenie umiejętności nauczania to polecam sprawdzić https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci, ponieważ oferują szeroki wybór studiów podyplomowych. Uważam, że warto skorzystać z tej wyjątkowej okazji, ponieważ jest ona w pełni online, a zapisy wciąż trwają
ODPOWIEDZ