reklama dla firmy

Moda męska, buty, zakupy, rabaty, przeceny.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
azjatka
Posty: 61
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:16

Re: reklama dla firmy

Post autor: azjatka »

No to zależy co kto oczekuje, ale mi podoba się content marketing realizowany przez agencję http://cotojestcontentmarketing.pl/ . Same suche dane wystarczą im do napisania świetnego tekstu, który oczywiście w tolerowanych ilościach wskazuje reklamę. Oczywiście nie taką wprost, a raczej sugestię do rozwiązania pewnych problemów za sprawą oferty mojej firmy. No i to po prostu się sprawdza ;)
Boleś

Re: reklama dla firmy

Post autor: Boleś »

Marketing internetowy to temat długi i szeroki i nie kończy się tylko na tych dwóch słowach. Dlatego warto zastanowić się nad współpracą z agencją, która wie jaka forma marketingu, będzie najlepsza dla naszej firmy. Z mojej strony, polecam współpracę z tą agencją https://pl.solvexpand.com/. Szczególnie polecam ich usługę prospectingu - czyli trafne zbieranie osób z grupy docelowej i trafiania do nich właściwymi komunikatami, by zechcieli być klientami firmy.
gabryś

Re: reklama dla firmy

Post autor: gabryś »

nie ma dobrej reklamy bez unikatowego i profesjonalnego logo! A takie właśnie zrobi dla twojej firmy Agencja Pomyśl Inaczej. Ładne projekty, 3 pakiety do wyboru, tanio i szybko (w 3 dni). Dodatkowo z kodem rabatowym RABAT50 masz zniżkę -50 zł na każdy pakiet nie zwlekaj! http://www.pomysl-inaczej.pl/projekty-logo/ (broszury reklamowe, ulotki też robią), a wizytówki gratis 8-)
dońń

Re: reklama dla firmy

Post autor: dońń »

Stosujemy wiele form reklamy. Mamy gadżety reklamowe, banery, w wielu miejscach w naszym mieście, ale posiadamy także tablice reklamowe. Te wszystkie rzeczy, wykonuje nam na zlecenie firma PATRZ z Iławy. Każde zlecenie wykonali rzetelnie, w ustalonym czasie, z najwyższą dokładnością. Jesteśmy zadowoleni z realizacji, ale także z cen ich usług. Jest to firma godna polecenia, zawsze chętnie korzystamy z ich usług.
sełm

Re: reklama dla firmy

Post autor: sełm »

Dużo można mówić o tego typu gadżetach reklamowych, nam najlepiej sprawdzają się takie standardowe materiały reklamowe dla biura, czyli przede wszystkim notesy firmowe, teczki, kalendarze, itp. To wszystko i wiele innych rzeczy, zlecamy drukarni Dem Druk w Lubsku. Jakość ich usług jest wysoka, wydruki są zawsze idealnie wykonane, prezentują się nienagannie, a cenowo opłaca się skorzystać z ich usług.
Cześka33

Re: reklama dla firmy

Post autor: Cześka33 »

Jak chcesz reklamy swojej firmy to musisz wynająć agencję która zrobi to kompleksowo ale warto mieć też coś na pokaz dla potencjalnych klientów czyli profesjonalną prezentację firmy. Najlepsze prezentacje robi agencja https://tworzenieprezentacji.pl/ i mają atrakcyjne stawki za swoje usługi. Na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań i stworzą produkt zgodny z wytycznymi.
Awatar użytkownika
mirecki
Posty: 59
Rejestracja: 15 wrz 2020, 7:16

Re: reklama dla firmy

Post autor: mirecki »

Szczerze to ja chyba już nie znam nikogo kto by się reklamował w inny sposób niż w sieci. Teraz w internecie właśnie najlepiej jest się wypromować i zdobyć nowych klientów, zarówno duże firmy jak i pojedynczych klientów. Dla mnie w kwestii reklamy właśnie pracuje agencja http://bellatorgroup.pl/ która to świetnie daje radę, bo na brak pracy narzekać nie mogę.
czaruś

Re: reklama dla firmy

Post autor: czaruś »

Warto również podejmować analizę, związaną z procesem zakupowym, jeśli działacie w rynku e-commerce. Tego typu działania umożliwia tzw.: customer journey, o czym przeczytacie pod tym adresem: http://servicedesign.pl/customer-journey-co-to-jest/ . Moim zdaniem warto zweryfikować te informacje.
ODPOWIEDZ