skuteczna reklama internetowa

Moda męska, buty, zakupy, rabaty, przeceny.
gość

skuteczna reklama internetowa

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
Awatar użytkownika
azjatka
Posty: 61
Rejestracja: 04 cze 2019, 13:16

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: azjatka »

Ja w takich czasach już bym raczej nie szła w gadżety reklamowe, szkoda by mi było pieniędzy na to. Zdecydowanie lepszą inwestycją jest pójście w marketing internetowy, zresztą sama tam zrobiłam i absolutnie tego nie żałuję. Agencja http://web-city.pl/ działa tutaj dla mnie której zlecam wykonanie kolejnych kampanii reklamowych.
Awatar użytkownika
ifunia
Posty: 93
Rejestracja: 02 wrz 2019, 8:31

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: ifunia »

W takim przypadku śmiało mogę polecić agencję http://mmsummit.pl/ która dla mojej marki przeprowadziła kompletną kampanię marketingu internetowego. Korzystali z takich technik jak szeptanka, treści tematyczne czy komunikacja przez socjal media, budując odpowiedni, profesjonalny wizerunek marki.
Awatar użytkownika
sarsa
Posty: 140
Rejestracja: 10 maja 2019, 10:44

Re: skuteczna reklama internetowa

Post autor: sarsa »

Ogólnie trzeba powiedzieć, że reklama internetowa jest dużo bardziej skuteczną formą niż tradycyjna. Sama korzystałam z tej i z tej i zdecydowanie muszę powiedzieć że działania w sieci najlepiej się sprawdzają. Zleciłam nawet ostatnio przeprowadzenie kilku kampanii agencji https://amplifying.pl/ i jestem mega zadowolona z wykonanej pracy.
ODPOWIEDZ