Szkolenia

Moda męska, buty, zakupy, rabaty, przeceny.
Awatar użytkownika
tadamka
Posty: 270
Rejestracja: 04 sty 2019, 14:58

Szkolenia

Post autor: tadamka »

Bierzecie czasem udział w szkoleniach ? Jeżeli tak to jakie są najlepsze i gdzie takich szkoleń szukać? Zastanawiałam sie czy nie skorzystać z któryś z tych https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , ponieważ słyszałam, ze przeprowadzają naprawdę dobre szkolenia. A decydowanie się na coś takiego to same korzyści dla nas.
Awatar użytkownika
sarnek
Posty: 208
Rejestracja: 28 lut 2019, 11:26

Re: Szkolenia

Post autor: sarnek »

A co sądzicie o kursach z Excela? Warto się wybrać na taki kurs, jak myślicie? Ja co prawda podstawy znam, ale słyszałem że firma https://calculatic.pl/kursy-excel/kontakt oferuje również kursy dla osób bardzo zaawnasownych. Myślę, że znajomość różnych dodatkowych funkcji tego programu, pozytywnie wpłynełaby na wykonywaną przeze mnie pracę.
Awatar użytkownika
menka
Posty: 30
Rejestracja: 20 mar 2019, 16:25

Re: Szkolenia

Post autor: menka »

Kursów mamy bardzo dużo i także w Beauty Lux w Warszawie można się zapisać na kurs stylizacji paznokci. Dzięki nim nauczymy się robić paznokcie hybrydowe. Szkoła zapewnia 160h praktycznej nauki. To najważniejsze, żeby szybko zdobyć praktyczne umiejętności na kursie.
Awatar użytkownika
Ardi
Posty: 413
Rejestracja: 09 mar 2019, 22:20
Kontakt:

Re: Szkolenia

Post autor: Ardi »

Wszystko zależy od tego z czego chcecie się podszkolić. Moim zdaniem bez dobrej znajomosci jezyka angielskiego ani rusz - teraz szukajac pracy praktycznie wszedzie spotkamy sie z takim wymaganiem. Warto wiec podszkolic sie w jezyku, a jesli nie macie czasu chodzic na takie zajecia stacjonarnie, to rownie skuteczne są kursy online. Przejrzyjcie sobie ofertę EduEdu Online https://edueduonline.pl/kontakt Oni oferują ciekawe szkolenia i mozecie byc pewni ze szybko opanujecie angielski :)
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Szkolenia

Post autor: Robaczek »

A jakie szkolenia Waszym zdaniem powinno przeprowadzić się dla pracowników w firmie? Czy szkolenia z zakresu przepisów RODo dotyczących ochrony danych osobowych, o jakich mowa na stronie https://mwinspektorzy.pl/szkolenia-z-oc ... -osobowych, powinny być według Was obowiązkowe?
Awatar użytkownika
Kamil
Posty: 85
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:38

Re: Szkolenia

Post autor: Kamil »

Angielski w dzisiejszych czasach to podstawa, trzeba się go uczyć. Wiadomo, że nie każdy ma zdolności jezykowe, ale nawet oporne osoby są w stanie nauczyć się tego języka w miarę komunikatywnie. Tutaj https://lincoln.edu.pl/ naprawde dobrze uczą. Szkołę mają w Krakowie i w Warszawie.
Awatar użytkownika
rorka
Posty: 44
Rejestracja: 03 lip 2019, 8:54

Re: Szkolenia

Post autor: rorka »

Jeśli chodzi o mnie to stawiam przede wszystkim na te związane z branżą księgowo-podatkową. Tu szczerze polecam panią Martę Niziołek i jej kursy https://niziolek-szkoleniapodatkowe.pl/. Ma duże doświadczenie, jest praktykiem biznesu i wie w jaki sposób przekazać wiedzę tak, by uczestnik szkolenia wyniósł z takiego kursu ( zwykle 2 dniowego) jak najwięcej.
Awatar użytkownika
Podróżniczy
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2019, 16:07

Re: Szkolenia

Post autor: Podróżniczy »

Gdzie polecacie zapisać się kurs fotografii Warszawa? Szukam sprawdzonych źródeł :) chcę poznać nowe techniki fotografowania :) jadę tam sam, więc przyjazna atmosfera w zespole wskazana :)
Awatar użytkownika
Danuta123
Posty: 5
Rejestracja: 16 sie 2019, 18:29

Re: Szkolenia

Post autor: Danuta123 »

JA pracuję jako kosmetyczka w salonie :) często jeżdżę na szkolenia jednak lubię tez sama trenować nabyte umiejętności w domu :) kupiłam sobie sztuczny palec do ćwiczenia manicure :) jestem z niego bardzo zadowolona :)
Awatar użytkownika
elus
Posty: 95
Rejestracja: 30 kwie 2019, 23:11

Re: Szkolenia

Post autor: elus »

Spójrzcie sobie tutaj https://adwokat-wroclaw.biz.pl/szkolenia-prawne/ . Są tam szkolenia prawne dla przedsiębiorców i to niezależnie od tego w jakiej branży działają. Trzeba zawsze pozyskiwać wiedzę od praktyków, ponieważ dzięki temu można rozwiązać wiele swoich problemów w firmie i przede wszystkim pozbyć się wątpliwości. W tym przypadku szkolenia prowadzą pracownicy z doświadczeniem. Kancelaria prowadzi również grupę na FB, gdzie wrzucają sporo cennych informacji.
Awatar użytkownika
rmen
Posty: 110
Rejestracja: 21 cze 2019, 12:37

Re: Szkolenia

Post autor: rmen »

Mówiąc o szkoleniach, powiem wam, że dobrze jest uczyć się języków. Sama to po sobie widzę, kiedy mam przed sobą lektora z tutlo. Zajęcia są szybkie i sprawne, o nic nie muszę pytać, bo wszystko rozumiem, a co najważniejsze, jestem zawsze na czas i nigdzie się spieszyć po pracy nie muszę. Brawo za łączenie z lektorem nawet po 20-stej.
Awatar użytkownika
wacha
Posty: 325
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:38

Re: Szkolenia

Post autor: wacha »

Po lekturze tego artykułu http://leadership-center.pl/2019/06/kamien-milowy/ na temat projektów myślę, że wielu z was zastanowi się nad szkoleniami właśnie z zakresu zarządzania projektami. Taka wiedza na pewno się przyda w różnych firmach, na wszystkich tych działach, gdzie realizowane są różnego rodzaju projekty. Można w ten sposób wszystko zorganizować szybko i sprawnie.
Ulcią65

Re: Szkolenia

Post autor: Ulcią65 »

Jeśli pragniesz zdobyć nowe umiejętności oraz wiedzę z zakresu obsługi programów biurowych, to kursexcel.pl jest dla Ciebie. Znajdziesz tam wartościowe materiały na każdym poziomie zaawansowania. Zwiększ swoją atrakcyjność na rynku pracy i zdobądź nowe kwalifikacje.
ODPOWIEDZ