Artykuły samochodowe - gdzie kupujecie?

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Awatar użytkownika
slawomir73
Posty: 2
Rejestracja: 04 mar 2020, 2:34

Artykuły samochodowe - gdzie kupujecie?

Post autor: slawomir73 »

W jakim sklepie internetowym zazwyczaj kupujecie artykuły motoryzacyjne? Macie jakichś sprawdzonych sprzedawców?
Awatar użytkownika
kasjusz_96
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2020, 11:34

Re: Artykuły samochodowe - gdzie kupujecie?

Post autor: kasjusz_96 »

Ja zwykle robię zakupy na chle-mar.pl. Znajdziesz u nich wszystko od podnośników, po kanistry i wiele innych. Produkty są dobrej jakości i w fajnej cenie, więc mogę śmiało polecić. Mają też w ofercie narzędzia, drabiny, czego dusza zapragnie ;)
Awatar użytkownika
uxinia
Posty: 181
Rejestracja: 17 maja 2019, 22:36

Re: Artykuły samochodowe - gdzie kupujecie?

Post autor: uxinia »

Jeżeli potrzeba mi coś do mojego samochodu, w większości zakupów dokonuję przez internet. Ostatnio potrzebowałem czegoś do transportu paliwa i znalazłem w internecie sklep z kanistrami plastikowymi, z którego jestem zachwycony. Ceny są naprawdę niskie, oferowane produkty są wysokiej jakości, a dostawa została zrealizowana bez żadnych kłopotów.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Artykuły samochodowe - gdzie kupujecie?

Post autor: Robaczek »

Jeśli ktoś z Was szukałby wysokiej jakości, profesjonalnych wyciągarek samochodowych do swojego auta, to polecam zajrzeć na stronę https://terenowiec.pl/pl/97-wyciagarki. Znajdziecie tam bardzo szeroki wybór takiego właśnie asortymentu po niewygórowanych, atrakcyjnych cenach ;)
ODPOWIEDZ