Import auta z usa - jakie?

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Damiń

Import auta z usa - jakie?

Post autor: Damiń »

Czy według Was import aut z usa się opłaca? Jeśli tak to jak dokładnie to wyglądało u Was i przede wszystkim czy macie może dla mnie jakies konkretne informacje, bo wiem że załatwianie tego na własną ręką nie jest zbyt prostym zadaniem. Dlatego mam nadzieję, że trochę mi podpowiecie :)
FilipZoń

Re: Import auta z usa - jakie?

Post autor: FilipZoń »

W mojej opinii jeśli chodzi o wybór ciekawych ofert zakupu samochodu to myślę, że warto tutaj sobie sprawdzić właśnie ofertę od Bid Cars bo specjalizującej się w imporcie samochodów z USA. Transakcja przebiegła pewnie i bezpiecznie, bez żadnego ryzyka. Pomagają zarówno w licytacji i jednocześnie transporcie zakupionego samochodu już bezpośrednio pod wskazany adres. Według mnie wygodna opcja ;)
Jaceś

Re: Import auta z usa - jakie?

Post autor: Jaceś »

To prawda na pewno będziecie potrzebowali konkretnej pomocy przy licytacji i transporcie do kraju, w tym mi ogólnie pomagał Bid Cars na ich stronie można od razu sobie sprawdzić aktualne licytacje, czy kalkulator żeby sobie przeliczyć na co trzeba się przyszykować. Pozdrawiam!
Damiń

Re: Import auta z usa - jakie?

Post autor: Damiń »

Jaceś pisze: ↑10 sie 2021, 9:49 To prawda na pewno będziecie potrzebowali konkretnej pomocy przy licytacji i transporcie do kraju, w tym mi ogólnie pomagał Bid Cars na ich stronie można od razu sobie sprawdzić aktualne licytacje, czy kalkulator żeby sobie przeliczyć na co trzeba się przyszykować. Pozdrawiam!
O to ciekawe, to zabieram się za sprawdzenie w takim razie jak to dokładnie u nich wygląda kosztowo.
Dobeń

Re: Import auta z usa - jakie?

Post autor: Dobeń »

Ja osobiście polecam zakup auta z usa właśnie z pomocą Bid Cars. Firma rzetelnie wykonuje zlecenie i o wszystkim informują, więc mogłem być spokojny w okresie dostawy. Poszło jak najbardziej bezpiecznie i bezproblemowo czyli tak jak tego oczekiwałem i pewnie jeszcze kiedy skorzystam, na razie moim nowym bmw muszę się nacieszyć :)
kropek
Posty: 104
Rejestracja: 01 lip 2019, 10:16

Re: Import auta z usa - jakie?

Post autor: kropek »

Nie wiem czy bym się zdecydowała na sprowadzenie samochodu z zagranicy. Auto przede wszystkim powinno być pewne, a najlepiej wcześniej dokładnie sprawdzone. Tak jak to jest w Centrum samochodów używanych Porsche Approved Sopot. Świetne samochody, do tego z gwarancją, a zawsze cena atrakcyjniejsza i bardziej realna, przynajmniej dla mnie.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 127
Rejestracja: 22 mar 2019, 8:09

Re: Import auta z usa - jakie?

Post autor: Kamilla36 »

Po zobaczeniu oferty ze strony: https://volvocarkalisz.volvocars-partne ... c-z-volvo/ gdzie trwa akurat akcja promocyjna volvo, stwierdzam, że nie warto jest decydować się na import aut z za granicy. Dzięki tej ofercie możesz kupić bardzo dobre auto za bezcen
ODPOWIEDZ