Nowe świece zapłonowe

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Awatar użytkownika
rufus_69

Nowe świece zapłonowe

Post autor: rufus_69 »

Witam ;) Potrzebuję w najbliższym czasie wymienić świece zapłonowe w aucie i zastanawiam się, gdzie byłoby je najlepiej kupić. Myślę nad ofertą sklepu swiece-zaplonowe.pl. Kojarzycie go? Polecacie?
Awatar użytkownika
lew-97

Re: Nowe świece zapłonowe

Post autor: lew-97 »

Pewnie, że znam ten sklep. W końcu jest tam największy wybór świec zapłonowych w dodatku w niezłych cenach. Ostatnio nawet zamawiałem u nich klucze i nasadki. Całkiem szybko realizują zamówienia i mają korzystne warunki dostaw.
Robaczek

Post autor: Robaczek »

Takie i inne części do Twojego samochodu możesz zamówić bez wychodzenia z domu w internetowym sklepie motoryzacyjnym www.2407.pl. Polecam więc się tam w wolnej chwili rozejrzeć ;) Ceny nie są wygórowane, a można znaleźć części do różnych aut ;)

solar.pl sklep internetowy
grześ

Post autor: grześ »

rufus_69 pisze: ↑01 paź 2020, 5:05 Witam ;) Potrzebuję w najbliższym czasie wymienić świece zapłonowe w aucie i zastanawiam się, gdzie byłoby je najlepiej kupić. Myślę nad ofertą sklepu swiece-zaplonowe.pl. Kojarzycie go? Polecacie?
Sklep nie ważny, ważne jakie świece. Osobiście polecam Brisk a line i one są fajne bo mimo dużego przebiegu łatwo sie odkręcają. kupuje na inter cars, bo cena ok albo w expert auto https://www.expert.auto.pl/
ODPOWIEDZ