Polerowanie lakieru - gdzie w Płocku?

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Awatar użytkownika
Wojciech1984
Posty: 1
Rejestracja: 21 gru 2019, 7:54

Polerowanie lakieru - gdzie w Płocku?

Post autor: Wojciech1984 »

Wiecie może, jaki serwis w Płocku zajmuje się polerowaniem lakieru samochodowego? Muszę usunąć kilka rys z mojego auta, ale wolę je oddać w ręce kogoś sprawdzonego i z polecenia.
Awatar użytkownika
Denis1990
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2020, 8:17

Re: Polerowanie lakieru - gdzie w Płocku?

Post autor: Denis1990 »

Polecam odwiedzić serwisplock.pl. Nie mają sobie równych, jeśli chodzi o polerowanie lakiery czy w ogóle autodetailing. Nie zapłacisz dużo, a gwarantuję, że będziesz zadowolony z ich solidnej pracy. Sam jestem za każdym razem, kiedy od nich wyjeżdżam.
Awatar użytkownika
Melotta
Posty: 52
Rejestracja: 10 cze 2019, 10:47

Re: Polerowanie lakieru - gdzie w Płocku?

Post autor: Melotta »

Zawsze najlepiej dbać o lakier od samego początku. Ja zawsze kupuje w sprawdzonych sklepach odpowiednie kosmetyki samochodowe Takie, które mają gwarancję że nie zniszczą mi lakieru. Że nie tylko umyją moje auto ale również będą świetnie konserwować poszczególne jego części.
Awatar użytkownika
mruczka8
Posty: 451
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:40

Re: Polerowanie lakieru - gdzie w Płocku?

Post autor: mruczka8 »

Nie zawsze trzeba stawiać na innych w tym obszarze. Może się okazać, że wystarczy odpowiednia gąbka polerska na rzep, która pozwoli Ci na wykonanie tej prostej czynności i załatwi całą sprawę. Polecam przede wszystkim zajrzeć na stronę http://www.troton.pl/gabka-polerska-biala-profi/ gdzie znajdziesz przeróżne jej rodzaje.
ODPOWIEDZ