samochód ciężarowy

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Awatar użytkownika
borzywoj1963
Posty: 1
Rejestracja: 27 lis 2022, 15:46

samochód ciężarowy

Post autor: borzywoj1963 »

Interesuje mnie używany samochód ciężarowy Volvo FH 460 - to samochód ciężarowy produkowany przez szwedzką firmę Volvo Trucks. Jest to jeden z najbardziej popularnych modeli samochodów ciężarowych na rynku. Ma na przykład system kontroli trakcji, który zapewnia lepszą przyczepność i zmniejsza ryzyko poślizgu. Szukam czegoś w naprawdę dobrej cenie. Czy jesteście w stanie podrzucić mi namiary na jakieś sprawdzone serwisy, w których znajdę takie samochody?
oliss

Re: samochód ciężarowy

Post autor: oliss »

Jeśli szukasz zaufanego i niezawodnego centrum naprawy pojazdów ciężarowych, warto odwiedzićserwis samochodów ciężarowych w Mostkach. Ich zespół składa się z profesjonalnych i doświadczonych mechaników, którzy oferują bogatą gamę usług, takich jak wymiana lub modernizacja części, działając przy pomocy pełnego zaplecza technicznego gwarantującego najlepszą jakość wykonania. Dzięki ich wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien doskonałej jakości świadczonych usług.
karollog

Re: samochód ciężarowy

Post autor: karollog »

Ja bym na Twoim miejscu starał się pozyskać ciężarówkę lub ciężarówki MAN. Są niezawodne. Nowoczesne modele zaskakują też wyposażeniem służącym bezpieczeństwo w trasie oraz komfortowi przewozu przeróżnych ładunków. Auta ciężarowe MAN da się również bardzo korzystnie sfinansować, np. w ramach najmu długoterminowego. Opcja ta ma wiele zalet, sam zobacz: https://motohigh.pl/2023/05/26/wynajem- ... irma-flota. Po pierwsze w ratę najmu masz wliczone ubezpieczenie, przeglądy, serwis oraz podatek drogowy. Po drugie możesz swobodnie dopasowywać flotę do zmieniających się potrze w firmy. Ty lub Twoi kierowcy poruszacie się w dodatku cały czas pojazdami z młodych roczników.
Bakłażan

Re: samochód ciężarowy

Post autor: Bakłażan »

Ciekawostką jest fakt, że posiadacze praw jazdy kat. B, po dwóch latach od zdobycia uprawnień, mogą przystąpić do egzaminu na kat. C bez konieczności przechodzenia pełnego kursu. Szczegóły tego rozwiązania są dostępne na https://www.neoplan.com.pl/wymagania-i- ... tegorii-c/ więc fajnie o tym pamiętać.
Gość

Re: samochód ciężarowy

Post autor: Gość »

A jakie ubezpieczenie dla samochodów ciężarowych wykupić? BO nie wiem a szukam dla swojego auta czegoś fajnego, ta https://beesafe.pl/ oferta jak widziałem ma niskie składki, coś takiego szukam muszę przyznać.
ODPOWIEDZ