Serwis TIR

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Serwis TIR

Post autor: Robaczek »

Witajcie,
czy są tutaj może jacyś kierowcy TIR robiący trasy do Czech? Jeśli tak, to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://serwis-tir-czechy.pl/. Jak widać firma ta świadczy usługi mobilnego serwisu samochodów ciężarowych. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka pomoc może się Wam przydać.
Kiński

Re: Serwis TIR

Post autor: Kiński »

Ja wam podrzucę namiar na sprawdzoną pomoc drogową dla samochodów ciężarowych w opolskim. Nie raz się u mnie sprawdzili na przestrzeni lat, to super solidna ekipa. Mam na myśli firmę AUTO CZOK https://www.autoczok.pl/pomoc-drogowa/ Mają rozsądne ceny i działają 24H a do tego kompleksowo - macie u nich ratownictwo drogowe, holowanie pojazdów, lakiernictwo, mechanikę pojazdową, blacharstwo. Mega sprawni są i dobrze zorganizowani, także szybko wykonują co trzeba a wy dzięki temu macie mniej stresu.
Gardziński

Re: Serwis TIR

Post autor: Gardziński »

Hej. Ja zawsze serwisuję swoje samochody ciężarowe w firmie PES Marian Sycha z Ustronia https://www.i-its.pl/oferta/serwis-tir Panowie naprawiają kompleksowo auta i zawsze profesjonalnie. Dużo znajomych korzysta z ich usług i wszyscy są zadowoleni. Więc śmiało się z nimi skontaktujcie. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ