Skup wózków widłowych

Samochody, wyścigi, serwis, nowinki motoryzacyjne. Wszystko dla fanów czterech kółek.
Widełki

Skup wózków widłowych

Post autor: Widełki »

Cześć - dzielę się stroną, na której możecie szybko i bez zbędnych formalności skupić używane wózki widłowe. https://skup-wozkow-widlowych.eu/ . Najlepsze jest to, że firma przyjmuje wózki w każdym stanie technicznym, nawet, jeżeli usterki wydają się nie do pokonania :) Wystarczy uzupełnić krótki formularz. Pozdrawiam!
Robaczek
Posty: 699
Rejestracja: 08 maja 2019, 8:26

Re: Skup wózków widłowych

Post autor: Robaczek »

A czy wiecie, że aby móc obsługiwać takie wózki widłowe wysokiego składowania, trzeba mieć odpowiednie uprawnienia? Żeby je zdobyć konieczne jest przejście specjalnego kursu. Praca na takim wózku wymaga odpowiednich umiejętności, niektóre wózki pracują nawet na wysokości 14 metrów. Na pewno trzeba więc wtedy zadbać o bezpieczeństwo. Czy są tutaj jakieś osoby pracujące jako operatorzy takich wózków?
haniś

Re: Skup wózków widłowych

Post autor: haniś »

A gdzie serwisujecie wózki widłowe? Myślę, że warto przede wszystkim postawić na jakość i sprawdzone rozwiązania w tym zakresie. Oczywiście warto rozważyć czy lepiej postawić na serwis czy konserwatora. Koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://www.krosnocity.pl/index.php/kio ... dlaki.html . Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji, które mogą okazać się przydatne.
Heńko

Re: Skup wózków widłowych

Post autor: Heńko »

A ja myślę, że w pierwszej kolejności warto zrobić wszystko, aby naprawić wózki widłowe. Części warto zakupywać w renomowanych miejscach, które posiadają wysoką jakość. Na pewno w sklepie internetowym Manitou znajdziecie bardzo duży wybór, począwszy od śrubek, po filtry różnego typu, po duże i skomplikowane elementy. Jeśli zrobicie zamówienie do godziny 12 to zostanie on tego samego dnia wysłany. Zawsze możecie też liczyć na fachowe doradztwo.
ODPOWIEDZ